Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

No papīra līdz loksnei

Šis risinājums bija pirmais šāda nozarē un klienti vēlējās jaunu papīru uzreiz

Papīra nozīme

Kā integrētā uzņēmumā, inovācijas ir atrodamas konsekventi visā mūsu organizācijā un it īpaši  mūsu papīra ražošanas vienības, kas pastāvīgi atbalsta un optimizē savus produktus un procesus.

Izaicinājums

Drukājot lielāka izmēra papīru, var tikt sasniegta augstākas kvalitātes druka. Baltas augšpuses kraftpapīrs ir vislabāk piemērots nepārklāta papīra drukāšanai. Mūsu neapstrādātā kraftpapīra ražotnē Piteå, Zviedrijā, pēc mūsu papīra mašīnas presēšanas nodaļas pārbūves, mūsu klienti uzsvēra problēmu attiecībā uz drukāšanas jaudas jautājumiem. Pilna analīze ātri atrisināja šo jautājumu.

“Papīrs ir mūsu iepakojuma sākumpunkts, no funkcionālā viedokļa papīrs diktē izturību un tā  iepakojuma drukāšanas īpašības, tas ietekmē veiktspēju un iepakojuma izskatu,”
Lars Henriksson, Produktu Attīstības Viceprezidents, Smurfit Kappa Paper

Inovācijas pagriežas otrādi

Risinājumu klāsts tika identificēts un Piteå komanda pieņēma lēmumu par tradicionālā papīra normu pieņemšanu; efektīvi pagriežot pašreizējo ražošanas procesu otrādi. Rezultātā, papīra virsma ievērojami uzlabojās, sniedzot izcilu virsmu apdruku.

Tirgus reakcija

“Šis jauninājums sniedza mums līderpozīcijas tirgū un nopelnīja mums labu reputāciju klientu vidū, kuriem bija nepieciešama konsekventi uzticamas kvalitātes druka. Daudzi konkurenti ir ieviesuši tās pašas procedūras savos drukāšanas procesos,"
Ralf Durholz, Projektu vadīttājs, Pitea

Šis risinājums bija pirmais šāda veida nozarē un veikto testu rezultāti bija tik veiksmīgi, ar lielisku drukas segumu un bez atsevišķu punktu trūkuma, ka klienti gribēja jaunu papīru uzreiz.

 

 

 

Mērījumi un analīze

Samazinot nefunkcionējošu materiāla lietošanu, tiek nodrošināts izmaksu ziņā efektīvs, ilgtspējīgs iepakojums

Vairāk par mērījumiem un analīzi

Audstas Kvalitātes Post Druka (HQPP)

Smurfit Kappa vizuālā druka sasniedz 120DPI uz gaišas un pilnībā pārklātas virsmas - esam virs ražošanas standartiem

Vairāk par HQPP