Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Inovatīvs iepakojums

Gadījuma izpēte: Cadbury' saldumu rūpnīca​

Radot unikālu pārdošanas punktu (POS) displejus, lai iegūtu konkurētspējīgas priekšrocības.

Kraft Foods ir viens no pasaules lielākajiem konditorejas ražotājiem, kas darbojas viskonkurētspējīgākās mazumtirdzniecības vietās, kur līdz 80% no patērētāju pieņemtajiem pirkšanas lēmumiem, ir veikti uzreiz tirdzniecības vietā. Cadbury zīmola menedžeri pastāvīgi cenšas atrast veidus, kā nodrošināt sava zīmola un produkta līdera status tirgū.

Kopsavilkums

Impulsa iepirkšanās galvenā motivācija ir iepakojums, noformējums un atrašanās vieta veikalā, šie faktori ir ļoti svarīgi un nodrošina zīmola vietu patērētāju prātos. Cadbury 's lūdza mūs radīt unikālu tirdzniecības vietu displeja vienību, kas būtu lielāka nekā jebkas iepriekš ražotais, lai iegūtu konkurences priekšrocības Īrijas tirgū.

Vitrīnas tika radītas 26 atšķirīgās produktu līnijām. Vienībai bija jābūt viegli ievietojamai veikalā un jāspēj noturēt 140kg preces, 66 iepakojumus.

Atrodot pareizo risinājumu

Džonatans Artūrs, Galvenais Smurfit Kappa Displeju vadītājs, kas atrodas Īrijā, izskaidro komandas pieeju.

"Mūsu dizaina komanda izstrādājusi virkni 3D vizuālos piedāvājumus un iepazīstināja Cadbury 's ar tiem. Izmantojot sākotnējās atsauksmes, tika sagatavoti fiziskie prototipi izskatīšanai un apstiprināšanai. Tika izstrādāta  arī strukturālā forma un mākslinieciskais izskats, produkts tika izveidots tā, lai prece būtu pieejama no  360 grādiem. Šis displejs varētu stāvēt blakus pastāvīgajam plaukta statīvam vai to varētu izmantot kā atsevišķu displeju centrā pie ieejas. Šo risinājumu ļoti labi uzņēma Cadbury 's un mazumtirgotāji. "

“Mūsu produkti palielināja Cadbury s konfekšu fabrika pārdošanas apjomu, kas bija 3 vai 4 reizes lielāki nekā viņi parasti pārdeva akcijas laikā, kā rezultātā produkts tika vairāk izpārdots.” 

Eileen Leahy, Pārtikas Nozres Mārketinga Vadītājs, Kraft 

Rezultāti

360 grādu displeja risinājuma apgrozījums pārsniedza visas cerības un vienības , kas tika novietotas veikalos palielināja pārdošanas apjomus par 60%.

 

 

Gadījuma izpēte: Palešu iepakotājs

Jauns risinājums, kas palielina produktivitāti un samazināt negadījumu skaitu ražošanas līnijās

 

Vairāk par palešu iepakotāju

Gadījuma izpēte: Nestlé Special T

Ļoti noturīga "Gals pie gala" iepakojuma koncepcija, kas samazina izmantojamo iepakojumu par 40%.

Vairāk par Nestlé Special T