Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Gadījuma izpēte: Palešu iepakotājs

Tika izveidots jaunu risinājumu, kas palielina produktivitāti un samazināt negadījumu skaitu ražošanas līnijās

Mūsdienu uzņēmējdarbības vidē, kur korporatīvā atbildība ir aizvien nozīmīgāka, materiāli, piemēram, kokmateriāli tiek tradicionāli izmantoti lieljaudas eksporta iepakojumos, tomēr tie vairs netiek uzskatīti par vispiemērotāko materiālu šim darbam. Tā vietā tiek dota priekšroka lieljaudas gofrētajam materiālam, kas ir drošāka alternatīva un var nodrošināt nepieciešamo aizsardzību, kā arī sniegt ilgtspējīgus un vides ieguvumus.

Kopsavilkums

Smurfit Kappa Van Dam pievērsa savu uzmanību lieljaudas eksporta tirgum, pētot kāda uzņēmuma, kas atrodas Nīderlandē, iepakojuma risinājumus, kurus pilsētas iedzīvotāji pašlaik izmanto. Kopumā klienti izmantoja palešu iepakojumus no koka un ar metāla eņģēm, kas radīja viņiem daudzas problēmas. Iepakojums bija bīstams veselībai, dēļ tā izgatavošanas metodes un ievērojamā svara.

Pareizā risinājuma atrašana

Bez gatavas alternatīvas, kas pieejama tirgū, mēs izveidojām jaunu risinājumu lieljaudas gofrētā kartona iepakojumam. Saglabājot elastīgu funkcionalitāti iepakojums bija pietiekami spēcīgs, lai aizsargātu līdz 1200kg produkta , bet ievērojami vieglāks, padarot darba procesu ar to vieglāku. Rezultāts: Lielāka produktivitāte un mazāk negadījumu uz ražošanas līnijās.

 

Rezultāti

Patentēts Nīderlandē un Beļģijā, palešu iepakotājs tagad pēc izmantošanas eksporta vajadzībām, tiek piedāvāts jaunos tirgos. Risinājumam ir vairākas priekšrocības: tas tiek izveidots tikai no viena pārstrādājama materiāla, tas aizvieto iepriekš izmantotos divus materiālus un tas nozīmē, ka nav nepieciešama ISPM15 (Starptautiskie standarti fitosanitārie pasākumi Nr.15) apstrāde eksportam. Klientiem arī rodas zemākas transporta izmaksas sakarā ar vieglāku atgriežamo iepakojumu un tiek iegūts būtisks iepakošanas un administrācijas darba laika samazinājums.

Gadījuma izpēte: Cadbury's saldumu rūpnīca

Radot unikālu pārdošanas punktu (POS) displejus, lai iegūtu konkurētspējīgas priekšrocības.

Vairāk par Cadbury's saldumu rūpnīcu

Gadījuma izpēte: Nestlé Special T

Ļoti noturīga "Gals pie gala" iepakojuma koncepcija, kas samazina izmantojamo iepakojumu par 40%.

Vairāk par Nestlé Special T