Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Papīrs

State-of-the-art testēšanas iekārtas vērtē celulozi, papīru un kartonu izturību, poligrāfiju, lietošanu un to ķīmiskās īpašības.

Šie pakalpojumi ietver:

  • Plaša laboratorija visiem tradicionālajiem papīra standarta klimata mērījumiem

Nodrošina stiprības mērījumus, piemēram, kompresijas, stiepes, sulošanas, pārsprāgšanas, tiek veikts arī dažādu virsmu novērtējumus un optiskās īpašības. Laboratorijā ir arī iespēja novērtēt biežāk sastopamās  gofrētā un cietā kartona īpašības. Visi testi tiek veikti labi kontrolētā standarta klimata vidē 23 ˚ C/50% RH.

  • Nestandarta klimata apstākļu papīra īpašību raksturojums

Liela klimatiskā istabas, ļauj mums novērtēt papīru tādā vidē, kas atbilst attiecīgajām īpašajām klienta produktu izmantošanas  īpašībām, atkarībā no tā vai tie tiek izmantoti tropu klimatā vai saldētavā. Šo telpu lielums ļauj mums veikt faktiskos mērījumus klimatiskajās vidēs, ne tikai kondicionēšana procesu.

  • Nestandarta testu veikšana

Iekšējās metodes nestandarta raksturojumi, piemēram, mehāniskā izturība laikā, ilga laika iekraušana, sprēgāšanas pretestība, virsmas izturība un līmes stiprība, īpašības, kas saistītas ar lietošanu iepakošanas. Zināšanas papīra mehānikā, kā arī kvalificēti mehāniķi un IT speciālisti ļauj mums modelētu mūsu klientiem iespējamos procesu piegādes laikā, tādā veidā radot un uzlabojot mūsu unikālo papīru.

  • Skenēšanas elektronu mikroskops (SEM)

SEM sniedz priekšstatu par sīkākajām detaļām papīrā, bet var arī tikt izmantots kā līdzeklis, lai analizētu papīra virsmas ķīmisko struktūru. Kombinācijā ar gaismas mikroskopu, tas ir spēcīgs instruments, lai izpētītu uz pārklājuma un drukas attiecība , kā arī iespējamās problēmas ar līmēšanu un piemaisījumiem.

  • Drukāšanas un pārklājuma laboratorija

Mūsu drukāšanas laboratorijā ir iespēja izvērtēt mijiedarbību starp tipogrāfijas krāsu un papīra pamatni, piemēram, virszemes enerģijas mērījumi. Laboratorija ir aprīkota ar visu nepieciešamo drukāšanas novērtējumu aprīkojumu , piemēram, tajā var noteikt krāsu blīvumu, punktēšanas iespējas, veidošanu un izskatu. Pārklājuma laboratorijā mums ir iekārtas krāsu pārklājuma  novērtēšanai un attīstībai.

  • Ķīmiskā laboratorija

Modernas laboratorijas iekārtas ļauj mums atrast un noteikt  ķīmiskos savienojumu daudzumu, gan papīram, gan papīra ražošanas procesos. Šie noderīgie instrumenti nodrošināta ķīmisko līdzsvaru šajā procesā  un arī nosaka ķīmisko sastāvu, lai sasniegtu optimālu izturību, kā arī vielas nekaitīgumu.

Laboratorija ir arī akreditēta noteiktām vides analīzēm.

  • Modernizētā koksnes pārstrādes laboratorija

Nodrošina iespēju simulēt visus  papīra ražošanas procesa soļus, tai skaitā karsēšanas, balināšanas un rafinēšanas papīra lokšņu ražošanu . Mūsu dinamiskajā lapā formētājā mēs varam ražot anizotropas, daudzslāņu sloksnes, kas ir līdzīgas ar mašīnu izgatavotajiem papīriem un padara šo rīku par ideālu līdzekli, lai veiktu dažādu izejmateriālu un jauninājumu novērošanu.

Lars Henriksson - Produktu Attīstības centra viceprezidents

"Inovācijas ir tad, kad jūs veidojat jaunu ideju, cenšoties no tās izveidot kaut ko vērtīgu un piegādāt to tirgū."

Vairāk no Larsa