Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Iepakojums

State-of-the-art iekārtas, lai palīdzētu mūsu klientiem pārdot vairāk

Mums ir visas iespējas, lai pārbaudītu un novērtētu jebkuru iepakojuma aprites cikla daļu. No maziem līdz lieliem mērogiem, tie ietver:

  • Papīra uzdevums

Mehāniskās un fizikālās īpašības, kas ietekmē lapas uzvedību iepakojumā un mūsu, un klienta, ražošanā.

  • Kartona uzdevums

Tipiski kartona raksturlielumi, tostarp trīs punktu Locīšana (TPB) Malu izturība(ECT), Plaknes izturība (FCT).

  • Viena iepakojuma uzdevums

Dažāda veida pārbaudes, tostarp atbilstība nozares standartiem, piemēram, kastes kompresijas un nomešanas tests. Mēs esam arī izstrādājuši savu unikālo testēšanas metodes, piemēram, turētāju izturība, plāksnes vērpes un plāksnes pacelšana.

  • Saiņu uzdevums

Novērtējumi par  pilna izmēra palešu uzvedību, ieskaitot uzglabāšanas simulāciju, noliktavas pārvaldīšanu (slīpne plakne tests) un transporta modelēšana (vibrāciju tabula).

Liela daļa no mūsu laboratorijām tiek aprīkotas atbilstoši nozares standartiem,  23 grādu temperatūra un50% relatīvā gaisa mitrums, nodrošinot saskaņotus un salīdzināmus rezultātus neatkarīgi no ārējas vides ietekmes.

Mums ir arī lielas klimata telpas, kurās mēs varam pārbaudīt ekstrēmus laika apstākļus, sākot no sala līdz tropiskam klimatam.

Mazumtirdzniecības centrs

Mūsu pilnībā funkcionālās, mazumtirdzniecībai gatavās telpas ir paredzētas, lai imitētu dzīvo mazumtirdzniecības vidi, kas ļauj izveidot dizaina prototipu novietošanai uz plaukta. Tas rada pilnīgu izpratni par iespējamo risinājumu pirms prece nonāk brīvā tirgū, un ļauj mums novērtēt to glabāšanas efektivitāti atrodoties blakus konkurentiem.

Paraugu telpa

Mums ir mūsu pašu dizaina iespējas un mēs varam ražot gan vienkāršus un iespiestus paraugus turpat uz vietas.

Iedvesmas telpa

Mūsu iedvesmas istaba ir aprīkota ar interaktīvo ekrānu un mainīgu vidi, kā arī apgaismojumu, kas ļauj mums radīt labāko atmosfēru radošām sesijām un klientu sanāksmēm.

Izglītības telpa

Šeit mēs organizējam klientu kursus un lielākas sanāksmes.

Inovāciju izstādes

Izstādes mūsu visnovatoriskākajiem iepakojumu risinājumiem un mūsu inovāciju apbalvojumiem.

Arco Berkenbosch, VP Mārketings, izpēte un attīstība

 

"Ir grūti paskaidrot cik iedvesmojoši ir strādāt ar 1000 inovatīvu cilvēku lielu kolektīvu."

Vairāk no Arco