Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Arco Berkenbosch - Vice Presidents Mārketings, Izpēte un Attīstība

Ir grūti paskaidrot cik iedvesmojoši ir strādāt ar 1000 inovatīvu cilvēku lielu kolektīvu.

Es esmu viceprezidents Smurfit Kappa mārketinga, pētniecības un attīstības nozarei un atbildu par  Smurfit Kappa jauninājumu pārvaldīšanu.

Kāda ir jūsu loma?

Divi elementi ir manas lomas atslēga:

Pirmkārt, mēs uzskatām, ka labākais mūsu klientiem ir vietējie jauninājumi, kas ir iemesls, kāpēc es izmantotu vārdu stūrēt un nevis pārvaldīt. Mēs kalpojam saviem klientiem, veicam jauninājumus, lai viņu uzņēmējdarbība, tirgus un ražošana būtu sekmīga. Mēs centralizēti vadām un koordinējam to, balstoties uz zinātniskiem pamatojumiem, lai nodrošinātu to, ka piedāvājam mūsu klientiem uzticamu un darboties spējīgu risinājumu.

Otrkārt, mēs varētu savstarpēji mācīties no mūsu darbiniekiem, lai pārliecinātos, par visu mūsu jauninājumu pieejamību visiem mūsu klientiem. Vai jūs varat iedomāties, cik iedvesmojoši tas ir strādāt ar kolektīvu, 1000 inovatīviem cilvēkiem, tas ir tas, kas notiek Smurfit Kappa.

Es esmu atbildīgs arī par tirdzniecības un klientu atbalstu. Mūsu klientu orientētu inovāciju atspoguļošanu. Tas ir iemesls, kāpēc mēs izvēlamies neparastu kombināciju mārketingu, klientu atbalsta pētniecību un attīstību vienā saliedētā vienībā. Šī veiksmīgā formula nodrošina mārketinga un orientētu personālu ar jaunāko ieskatu un novatorismu , tai skaitā arī mūsu R & D personālu ar jaunāko klientu vajadzību izpratni.

Kas Jums ir labs jauninājums?

Labs jauninājums iedvesmo un aizrauj. Tās ir tipisks lietas, tādas, kas izraisa piemēram, reakciju "Wow, tas i rgudri izdomāts, kāpēc mēs neiedomājāmies par to?" Tomēr pats galvenais ir šīs inovācijas saistīt ar klientu vajadzībām problēmu risināšanā vai radīt vērtību.

Kā jūs gūstiet iedvesmu inovatīvu iepakojumu radīšanā?

Mēs esam biznesa cilvēki , tāpēc mēs esam pilnībā vērsti uz savu cilvēku iedvesmošanu , izmantojot dažādus formālos un neformālos procesus un rīkus. Globālās iInovācijas Balvas un 'InnoTools' ir tikai divi piemēri no daudziem, kas mūs padara par patiesi unikālu uzņēmumu ar  iedvesmojošu kultūru. Mēs nekad  nemeklējam jauninājumus, mēs vienmēr vēlamies uzzināt, atklāt, lai pierādītu. Šī ir kultūra, kas ir iedvesmojoša un ikviens vadībā atbalsta un virza šo kultūru. Ieskaitot mani.

Iepakojumu produkti

Mēs izveidojam, izgatavojam un piegādājam papīra bāzes iepakojumu, lai iepakotu, veicinātu un aizsargādtu 'mūsu klientu produktus.

Izpētīt mūsu iepakojumu produktus