Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Mūsu cilvēki

Mūsu integrētā pieeja nozīmē "Jūs nestrādājiet ar vienu personu, bet strādājiet ar simtiem"

 

Inovācijas ir kā asinsrites sistēma mūsu uzņēmumā un ir atkarīga no jaunu ideju ģenerēšanas, kas nāk caur centību un to cilvēku jaunradi, kas strādā mūsu uzņēmumā. Mūsu uzņēmums ir veidots par un ap mūsu klientu visā pasaulē - palīdzot tiem gūt konkurētspējīgas priekšrocības dodot mums mūsu konkurētspējas priekšrocības.

"Mēs svinam un veicinām inovācijas visos līmeņos. Mūsu strukturētā pieeja jauninājumiem, mūsu talanti, prasmes, zināšanas, pieredze un aizraušanās dod mums mūsu tirgus vadošo pozīciju."

Tony Smurfit, COO, Smurfit Kappa

"Mūsu galvenais mērķis ir atbalstīt mūsu klientu zīmolus"

Mūsu cilvēki ir mūsu unikālais pārdošanas punkts. Viņi veido mūsu novatorisko garu, radot vērtību un veicina funkcionālo attīstību. Mūsu kultūra aptver oriģinalitāti, lai izveidotu optimālu iepakojuma risinājumu jūsu tirgū, mēs cieši sadarbojamies ar jums

Mūsu cilvēki ir labi apmācīti, motivēti un tiem ir nepārspētas zināšanas par iepakojumu, nodrošinot pamatu mūsu inovācijām. Mūsu darba kultūra ir iedrošināt paust atklātas idejas bez bailēm no neveiksmes, mums ir vairāk nekā 700 dizaineru, simtiem tehnisko darbinieku, inženieru un projektu vadītāju, kas vairāk nekā 34 valstīs, dod mums stabilu kodolu jaunām idejām visos līmeņos. Mūsu komandas kalpo ne tikai vietējā tirgū, bet, ņemot vērā sadarbību un prakses apmaiņu visā mūsu organizācijā, šie darbinieki ir arī zinoši pasaules tirgos.

Mūsu procesi, tīkli un iespējas, padara visas mūsu pasaules inovācijas pieejams jums, tāpēc mēs sakām - lai gan ar jums runā tikai viena persona, faktiski ar jums strādā un jūs atbalsta simtiem cilvēku. 

Fulvio, Vācija

Vadīja izpēti produktam TWIN ABC- inovatīvs kartons

Vairāk par TWIN ABC

Herwin, Nīderlande

Attīstīja jaunu perforētu iepakojumu, kurš ieguva Unilever piegādātāju balvu

Vairāk par standarta aiztaisāmo kasti

Olivers, Vācija

'Balisto' mazumtirdzniecībai gatavā paliktņa ieviesējs

Vairāk par Olivera Balisto paliktni

Pauls, Lielbritānija

Radīja pazemes krātuves tvertnes aizsargu

Vairāk par Paula izgudrojumu

Martins, Argentīna

Izveidoja izmaksu ziņā efektīvu pārnēsājamo iepakojumu vīna tirgum

Vairāk par Martina iepakojumu

Daniels, Kolumbija

Izveidoja paletes displeju Loceria Colombiana krūzēm

Vairāk par Daniela paletes stendu