Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Pauls, Lielbritānija

Pēc koncepcijas precizēšanas, klients var apjaust sasniedzamo mērķi un pasūtīt precizētu projektu.

Gatavais produkts sniedz 38% izmaksu ietaupījumu, salīdzinājumā ar esošo dizainu.

Kādi ir jūsu lielākie sasniegumi inovāciju jomā?

Tas ir "pazemes krātuves tvertnes aizsargs", kas ir veidots izmantojot stikla šķiedru šūnas ap pazemes glabāšanas tvertni, piemēram, notekūdeņu tvertnēm un degvielas uzglabāšanas tvertnēm degvielas uzpildes stacijās. Zemu izmaksu aizsargi aizstāj plastmasas un putu produktus. Pārklājums apņem  tvertni regulāri visā tās garumā, radot dobās ribas un pēc tam tās tiek pārklātas ar stikla šķiedru. Ribas ir piepildītas ar antifrīzu un aplīmēšanas izolāciju, kuri pēc aprakšanas, novērš satura sasalšanu aukstā temperatūrā. "

Kas bija  inovāciju iedvesma?

Mans uzdevums bija izveidot struktūru, kas  līdzīga šokolādes tāfelītes dizainam . Es sapratu, ka, ja es pagrieztu standarta 0422 paliktni, otrādi un slīpi uz vienu pusi, es varētu izveidot nepieciešamo formu. Tad es savienoju vairākas no tām kopā, lai izveidotu aizsargus. Pēc koncepcijas sastādīšanas, klients varēja redzēt mērķi, kas bija panākts un pasūtīt mums precizēt dizainu. Atslēga uz panākumiem bija salikšanas veidā un darbā ar klientu, lai atrastu optimālu uzstādīšanas formas veidu.

Kas notika tālāk?

Gala paraugi tika saskaņoti ar klientu, nodrošinot 38% izmaksu ietaupījumu salīdzinājumā ar esošo dizainu. Pārējais ir vēsture; vēlāk, šajā gadā, Smurfit Kappa Lielbritānija ieguva inovācijas balvu un mēs tikām nominēti Eiropas inovāciju balvas saņemšanai. Šeit, starp dizaineriem no visas Eiropas, mēs ieguvām zeltu un tas ir tikai viens no mūsu projektiem.

Rūpniecības iepakojums

Visi mūsu rūpniecības iepakojumu risinājumi ir izveidoti tā, lai jūsu produkts piegādes vietā nonāktu ideālā stāvoklī.

Mūsu rūpniecības iepakojuma produkti