Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Olivers, Vācija

Mans gudrais dizains sniedz labāku zīmolu ietekmi iegādes vietā, uzlabo iepakojuma stingrību un izmanto glabāšanas vietu optimāli.

 

Kādi ir jūsu lielākie sasniegumi inovāciju jomā?

Manas "Balisto" mazumtirdzniecībai gatavais paliktnis, kas uzlabotu primāro iepakojuma redzamību uz plaukta, salīdzinot ar sākotnējo. Tām arī ir gudrs priekšējais panelis, kas paredzēts, lai automātiski tiktu nolocīta iekšējā paplātē un izveidotu pamatu -izmantojot to, kas iepriekš tika izniekots.

Šī "nolokāmā" daļa uzlabo iepakojuma stingrību un nodrošina labāku zīmolu ietekmi iegādes vietā, pat ja to mazumtirgotājs novieto uz apakšējā plaukta.

Meklēt jaunus izmantošanas veidus iedvesmo mani, tas pievieno vērtību pat vispazīstamākajiem produktiem.

Kas bija  inovāciju iedvesma?

Es esmu vienmēr meklēju jaunus veidus, kā darīt lietas, lai apmierinātu pieaugošo pieprasījumu. Tas iedvesmo mani meklēt jaunus izmantošanas veidus, kas pievieno vērtību pat vispazīstamākajiem produktiem. Mana iedvesma ir arī citu mūsu uzņēmuma darbinieku atbalstīta; pilnīgs komandas darbs, strādājot pie iepakojuma  kopā ar mani un Smurfit Kappa paruna par to, ka runājot tikai ar vienu cilvēku jūs strādājiet ar simtiem, ir taisnība.

Kas notika tālāk?

Klients iemīlēja ideju par materiālu utilizāciju, pievienojot tos zīmola reklāmas nolūkiem ar to gūstot papildus labumu, kas ir 10% materiālu ietaupījums no  iepriekšējā iepakojuma. Kā ilgtspējīgi motivēta sabiedrība, mums ir pastāvīgs izaicinājums veikt  savu darbu un apzināties, ka es esmu vienmēr koncentrējies uz  konstrukciju panākumiem vairākiem mazumtirdzniecības zīmoliem, pieņemot ilgtspējīgu risinājumu nepieciešamību Jūsu iepakojuma risinājumiem.

 

Mans projekts tika atzīts arī ar Smurfit Kappa inovācijas balvu un tā bija īsta privilēģija gūt atzinību no kolēģiem un klientiem.

 

 

Mazumtirdzniecības iepakojums

Mēs piedāvājam virkni mazumtirdzniecībai gatavu iepakojumu risinājumus, dažādu materiālu un inovatīvu dizainu kombinācijās ar augstas kvalitātes druku, maksimālas zīmola ietekmes radīšanai un pārdošanas veicināšanai.

Vairāk par mazumtirdzniecības iepakojumu