Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Herwin, Nīderlande

Herwins ir Eiropas klientu atbalsta nodaļas vadītājs

Atrodas mūsu attīstības centrā Nīderlandē un strādā ar vairākiem valstu uzņēmumiem, optimizējot iepakojumu piegādes efektivitāti.

 

 

 

Viņš palīdzēja izveidot jauno iepakojumu ar mūsu vietējo Unilever dizaineru palīdzību un pieredzi, kas gūta mūsu attīstības centrā un īpašu klientu radošās darbnīcās.
Šis iepakojums tika atpazīts caur Unilever "Partner to Win Sustainability Award" 2010.gadā.

Kura ir visaizraujošākā inovācija, ko esiet izstrādājuši?

"Shopper" projekta ietvaros tika izveidots jauns perforēts regulārais iedalījumu iepakojums kopā ar Unilever, Pan-Eiropas klientu. Iepriekšējais dizains, kas bija divējāda materiāla iepakojums no plastmasas plēšamas lentas, tā sniegums, salīdzinot ar mazumtirdzniecībai gatavo iepakojumu klāstu‘5 Easy’s’  bija vājš. Atbildot uz to, jaunais radītais dizains bija viegli apstrādājams un atvērts mazumtirdzniecības vidē,  ar uzlabotu izskatu uz plaukta un samazinātām kopējām izmaksām.

Kas bija inovāciju iedvesma?

Iepakojums tika izveidots ar mūsu vietējo dizaineru  zināšanu palīdzību, Unilever sistēmas prasības, un pieredze tika gūta mūsu attīstības centros. Dizains nāca no īpašu klientu radošām darbnīcām, kas veicināja iedvesmu, iesaistot pamata dizaineru komandu no Lielbritānijas un Itālijas. To sauc par "Kā mēs radām labāku iepakojumu?" Dizaineri izmantojuši mūsu 3D iespējas, lai parādītu Unilever visefektīvākos risinājumus. Visā projekta laikā, mēs sadarbojāmies ar Unilever nodrošinot viņu vajadzību izpildi.

Kas notika tālāk?

Unilever tagad ir ļoti veiksmīgs, optimizētu risinājumu ar pievienoto vērtību, labāku izskatu uz plaukta, un mazāku ietekmi uz vidi uzņēmums - 140 tonnu mazāk izmantojamās plastmasas, likvidējot plēšamās lentes -  optimizēts izmaksu līmenis. Iepakojums tiek ieviests visā Eiropā. Smurfit Kappa ir vienīgais ražotājs, kas piedāvā strukturētu projekta īstenošanu visā Eiropā. Atbildot uz to, Unilever atzīst mūsu darbu pie šī projekta, piešķirot mums savu prestižo "Partneris  ilgtspējīgai sadarbībai apbalvojumu" 2010

Inovācijas centri

State-of-the-art ekspozīcijas lai palīdzētu mūsu klientiem pārdot vairāk

Vairāk par mūsu inovācijas centriem