Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Fulvio, Vācija

TWIN ABC - atbildot tirgus prasībām jau pirms konkursa

Novatorikas padome sniedz vairāk vērtīgu produktu piedāvājumu klientiem.

Fulvio ir produktu menedžeris, kas atbild par kartona barjeras pārklājumu Hoya papīra ražotnē Vācijas ziemeļu daļā, kas ir viens no pasaules vadošajiem ražotājiem pārstrādājamā barjeras pārklājuma ražošanā.

Kādi ir jūsu lielākie sasniegumi inovāciju jomā?

"Neapšaubāmi, tas bija  dubultā pārklājuma kartona ar Premium klases pārklājumiem izstrāde un attīstība, šis produkts ir videi draudzīgs, bez polietilēna (PE) laminēšana vai ķīmiskiem miltiem un atbilst tirgus prasībām, esot tālu priekšā konkurentu piedāvātajiem produktiem. Jaunais kartons ļāva mums atšķirt sevi un palikt konkurētspējīgiem. Tradicionālā pieeja ļāva lietot abus pārklājumus uz augšējās puses un vienu uz kartona apakšējās puses. Tomēr tas bija pietiekami, lai nodrošinātu speciālas barjeras īpašībās, piemēram, tauku un tvaika aizsardzību, kas bija tieši tas, ko mūsu klienti lūdza. Atbildot uz to, mēs izstrādājām TWIN ABC. "

Kas kalpoja par iedvesmu inovācijas radīšanai?

"Es meklēju jaunu pārklājumu un es atcerējos pārklājuma koncepciju, ko  sauc par TWIN ABC - kas pārklāj abas kartona puses  divreiz, ļaujot izveidot Premium klases barjeras pārklājumu. Šī pārklājuma tehnoloģijas veids bija pilnīgi jauns visiem pasaules kartona ražotājiem un tā bija vēl tikai teorija. Ar lieliskas komandas atbalstu Hoya un administratīvo vadību, mēs sasniedzām nepieciešamo līmeni un  komerciālos panākumus, kas nekad nebija agrāk sasniegti."

Kas notika tālāk?

"Novatoriskais kartons deva mums vairāk vērtīgu produktu, ko piedāvāt klientiem. Dabiskais pieprasījums no tirgus bija milzīgs, daudzi klienti gaidīja tieši šo produktu.

 Katru gadu Hoya specialitātes kartona apjoms dubultojās, pieprasījums pēc tauku izturīgās barjeras pārklājuma tikai auga.

Sākotnēji mūsu lielākais tirgus segments bija dzīvnieku barības nozare, tagad mēs esam nonākuši līdz jauniem saldētas pārtikas un līdzņemšanas pārtikas tirgus segmentiem. Hoya tagad ir viens no pasaules vadošajiem barjeras pārklājuma kartona ražotājiem.

Preskartona loksnes

Atbildīgi piegādājam preskartonu ilgtspējīgai iepakojuma ražošanai

Vairāk par preskartona produktiem