Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Daniel, Colombia

​Kurš ir bijis Jūsu spilgtākais mirklis inovāciju jomā?

Mans lielākais jaunievedums ir bijis paletes displejs krūzēm, ko es radīju mūsu klientam Loceria Colombiana. To izmantošana ir paredzēta lielajiem mazumtirgotājiem, piemēram, Home Center un Exito, displejs vajadzīgas, lai optimizētu mazumtirdzniecības telpas pieejamību un veicinātu produkta atpazīstamību pircēju vidū.

Es izveidoju modulāros displejus, kas bija viegli atverami un ļāva pircējiem redzēt kausus. Piesaistot pircēju uzmanību veikalā, mēs varējām palielināt pārdošanas apjomu. Šim dizainam arī ir minimālas materiālu apjoms, kas ļaut samazināt izmaksas un izveidot mūsu klientiem efektīvus iepakojuma risinājumus.

Kas iedvesmoja Jūs šī risinājumu veidošanā?

Galvenais iedvesmas avots, lai izveidotu šo risinājumu, bija  patiesa vajadzība izprast mūsu klientu vajadzības par ekonomiski praktiska displeja radīšanu. Mūsu izcilās darba attiecības ļāva mums izstrādāt un attīstīt jaunus un novatoriskus displejus tirgiem un produktiem.

Kas notika tālāk?

Ar šo dizainu es ieguvu pirmo vietu mazumtirdzniecībai gatava iepakojuma kategorijā  Smurfit Kappa Latīņamerikas inovāciju balvu 2011. Man, tas nozīmē patiesu atzinību par manu inovatīvā iepakojuma dizaina radīšanu.

Tirdzniecību veicinošu displeju iepakojums

Mūsu tirdzniecību veicinošie (POS) displeji  atbilst specifiskajām mārketinga prasībām gan pēc konstrukcijas, gan pēs apdrukas kvalitātes, un tie paaugstina zīmola ietekmi un pārdošanas kāpumu.

Iepazīt mūsu POS displejus