Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Notikumi

Mūsu notikumi ataino iespēju  uzlabojot saziņu, atklāj jaunas idejas, veido ciešākas saiknes un lielāku izpratni.

Smurfit Kappa inovācijas nenotiek laboratorijā aiz slēgtām durvīm, mēs uzskatām, jauninājumi var notikt tikai sadarbībā ar visām mūsu ieinteresētajām personām. Mēs vienmēr meklējam iespējas izveidot dziļāku izpratni par klientu uzņēmējdarbību, kas sniedz labākus risinājumus un labāku sniegumu.

Lai to atbalstītu, mūsu pasākumi sniedz iespēju uzlabojot saziņu, atklāj jaunas idejas, veido ciešākas saiknes un lielāku izpratni visos mūsu uzņēmumu līmeņos. Lielāka izpratne par mūsu uzņēmumu, ļauj pieņemt gudrākus lēmumus. Daloties ar jums mūsu zināšanās par pēdējiem sasniegumiem iepakojuma tehnoloģijās vai atbilstoši mazumtirgotāju prasībām, mēs esam šeit, lai palīdzētu jums iegūt priekšrocības Jūsu konkurentu vidū.

Arco Berkenbosch- Mārketinga, izpētes un attīstības sektora viceprezidents

 “Mēs nevaram būt pašapmierināti, ja mēs vēlamies sasniegt mūsu mērķi palīdzēt mūsu klientiem  pārdot vairāk."

Šajā nestabilajā pasaulē, kad pastāvīgi mainās patērētāju pieprasījums, mums ir jābūt atvērtiem jaunām idejām un jābūt gataviem strādāt un mācīties no visiem piegādes dalībniekiem. Mums ir pārbaudīta virzības uzskaite, par kuru es esmu ļoti lepns.

Mēs strādājam ar mūsu piegādātājiem. Mēs mācāmies no mazumtirgotājiem. Mēs sadarbojamies ar universitātēm un akadēmiskajām aprindām. Viss tikai ar vienu mērķi prātā - lai atbalstītu mūsu klientu zīmolu. Šis 100% fokuss uz mūsu klientiem ir patiesi atšķirīga pieeja mūsu tirgum, un atšķirībā no daudziem citiem spēlētājiem, mums ir svarīgs tikai viens viedoklis, piemēram, mazumtirdzniecībai gatava iepakojuma vai ilgtspējīga iepakojuma – klienta viedoklis.

"Mēs neizstrādājam iepakojumu mazumtirgotājiem, mēs tikai izstrādājam iepakojumu saviem klientiem."

Kur citi apstājas, mēs ejam tālāk. Mēs neapliecinām mūsu ražotņu ilgtspējību, lai apmierinātu nevalstiskas organizācijas; mēs sertificējam visas mūsu iepakošanas iekārtas, lai atbalstītu mūsu klientu, lai pierādītu viņu iepakojuma ilgtspējīgumu.

 

Iepakojumu kursi

Zināšanu veidošana par to, kas padara iepakojumu par labu

Iepakojumu kursi

Izstādes

Demonstrē mūsu inovācijas, atjaunina mūsu zināšanas un nodrošinot  atsauksmes uz vietas

Izstādes

Inovāciju dienas

Inovāciju dienas - pārveidojiet savu redzējumu par iepakojuma risinājumiem kas darbojas

Inovāciju dienas

Inovāciju apbalvojumi

Pasniegt iepakojumu dizainu un attīstību kā klientu tirgus partnerattiecības

Inovāciju apbalvojumi