Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Iepakojumu kursi

Zināšanu veidošana par to, kas padara iepakojumu par labu produktu.

Ir svarīgi, nosakot iepakojumu, kas jums ir atbilstošs, tādā veidā izvēloties pareizo iepakojuma risinājumu.

“Paldies par lieliskajiem semināriem, kas tika veiksmīgi saorganizēti. Tas noteikti veicināja manas vispārējās zināšanas par gofrēto kartonu un atstāja profesionālu iespaidu par SmurfitKappa”

Ruud, Globālās iepakojuma kopienas vadītājs, Philips Healthcare

Mums ir kursi, kuru mērķis ir izglītot mūsu klientus un mazumtirgotājus par visiem papīra iepakojuma veidiem. Kursu mērķis ir veidot zināšanas par mūsu produktu un palielināt uzņēmumu informētības  vidi un veido izpratni par galvenajiem principiem, kas veido labu iepakojumu, kas ļauj mūsu klientiem pieņemt labākus lēmumus attiecībā uz to iepakojumu un tirgu.

Mūsu standarta iepakojuma kursos tiek sniegtas zināšanas par dažādiem papīra formātiem, iepakošanu un zinātnēm, kas stāv aiz tām. Piegādāts modulārā formātā, tas izskaidro procesu soli pa solim, no papīra ražošanas, līdz izstrādājumiem, tādiem kā performācijas uz gala produktiem.

“Liels paldies par auglīgo apmācību, kuru man sniedza Smurfit Kappa. Kurss bija ļoti informatīvs un es dalījos iegūtajās zināšanās ar manu komandu”

Dalia, Iepakojumu zinātniece, Kraft Food Ēģipte

Kursos tiek piedāvātas zināšanas arī par atšķirīgiem tirgus sektoriem, koncentrējoties uz konkrētām disciplīnām, piemēram, mūsu mazumtirdzniecības gatavais iepakojums, veikala mārketings un ilgtspējība.

Produkti

Mēs izveidojam, izgatavojam un piegādājam papīra bāzes iepakojumu, lai iepakotu, veicinātu un aizsargādtu 'mūsu klientu produktus.

Izpētīt mūsu iepakojuma produktus