Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Inovāciju dienas

Inovāciju dienas - pārveidojiet savu redzējumu par iepakojuma risinājumiem kas darbojas

Mūsu inovāciju dienas palīdz paplašināt savas zināšanas par to, kas ir iespējams, nodrošinot platformu sadarbības attīstības projektos.

Inovāciju dienas ir augstas klases tikšanās ideju izstrādei. Ņemot līdzi savu komandu, atbrīvojot viņus no  ikdienas vides, mēs palīdzēsim attīstīt Jūsu radošās spējas. Dienu ilgs semināra formāts sniedz dažāda līmeņa iespējas jūsu biznesam,  tiek apspriestas Jūsu vajadzības un iepakojuma problēmas.

Kā eksperti  savu produktu mārketingā, inovācijas dienās Jūs variet dalīties ar savu pieredzi ar mūsu iepakojuma ekspertiem, pārveidojot savu redzējumu par iepakojuma risinājumiem.

 “Inovāciju dienas dod mums iespēju mācīties vienam no otra, kā rezultātā abu uzņēmumu peļņas palielinās. Patiecoties sesijām rodas bezgalīgas iespējas izaugsmei un sadarbībai.”

Inovācijas dienas ļauj jūsu komandai un mūsu speciālistiem strādāt pie iepakojuma reālajā laikā, pārvēršot idejas paraugos, apspriežot un pārbaudot -sniedzot jums reālus rezultātus personīgā vidē. 

Produkti

Mēs izveidojam, izgatavojam un piegādājam papīra bāzes iepakojumu, lai iepakotu, veicinātu un aizsargādtu 'mūsu klientu produktus.

 

Izpētīt mūsu iepakojuma produktus