Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Izstādes

Demonstrē mūsu inovācijas, atjaunina mūsu zināšanas un nodrošinot  atsauksmes uz vietas

Visa gada laikā mēs piedalāmies dažādās izstādes, kas ļauj mums, parādīt mūsu jaunākās tirgū inovācijas.

Izstādes ir lieliska iespēja runāt tieši ar mums un gūt tūlītēju piekļuvi mūsu speciālistiem, kas ļauj jums apskatīt mūsu jauninājumus, tos apspriest un saņemt ieteikumus uz vietas, veidot  atgriezenisko saiti un ļauj Jums rast atbildes uz Jūsu jautājumiem.

Katrā izstādē piedalās vairāki eksperti, piedāvājot daudzpusīgas zināšanas, sākot ar plauktam gatavo iepakojumu un parāda iekārtu sistēmas.

Kā nozares līderis, mēs nodrošinām arī lektorus iepakojuma semināros un izstāžu semināros, daloties ar mūsu nozares un tirgus zināšanām par tendencēm no iepakojuma tehnoloģiju viedokļiem par piegādi un  ilgtspējību. Šeit mēs nodrošinām demonstrācijas par mūsu ekskluzīviem iekšējiem rīkiem, piemēram, InnoBook un citiem pievienotās vērtības pakalpojumiem, kuri ir pieejami mūsu organizācijā.

Turklāt, mēs piedalāmies īpašās tirgus  izstādēs - kur mēs parādām mūsu izgudrojumus un turpinām atjaunināt mūsu zināšanas par jaunākajām iepakošanas prasībām jūsu tirgos.

Produkti

Mēs izveidojam, izgatavojam un piegādājam papīra bāzes iepakojumu, lai iepakotu, veicinātu un aizsargādtu 'mūsu klientu produktus.

Izpētīt mūsu iepakojuma produktus