Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Mūsu pieeja

Mūsu inovāciju process sākas ar Jūsu tirgus vajadzību izpratni

Inovācijas ir mūsu gēnos un izaicinājums ir stabilitātes  būtiskākā  stratēģijas daļa. Mūsu pieeja jauninājumiem ir pilnīgi virzīta uz tirgus apstākļiem un vērsta uz Jūsu problēmu atrisināšanu. Izmantojot produktu izstrādes procesu uzlabošanu un optimizējot Jūsu piegādes efektivitāti, mūsu jauninājumu process sākas ar Jūsu tirgus vajadzību izpratni .

Zināšanas, pieredze un kaislība

Mūsu galvenais mērķis ir atbalstīt mūsu klientus, tas tiek veikts caur centību un mūsu darbinieku jaunradi. Mūsu cilvēki ir labi apmācīti, motivēti un tiem ir nepārspētas zināšanas par iepakojumu, kas nodrošina mūsu inovāciju pamatu.

Inovāciju zinātne

Inovāciju pamatā jābūt faktiem, nevis intuīcijai. Tādēļ mēs atbalstam tīkla laboratorijas, iekārtas un rīkus, kas palīdz mums radīt paredzētajiem mērķiem atbilstošu, izmaksu ziņā efektīvus un ilgtspējīgus iepakojuma risinājumus. Mūsu unikālo iespēju pamatā ir zinātniskās atziņas par to, kā uzvedas iepakojums fiziskās piegādes laikā, šie dati tika iegūti, analizējot vairāk nekā 15 miljonu iepakojumu katru gadu.

Raugoties uz mūsu produktu

Mēs skatāmies uz mūsu produktu pagātni un ejam vienu soli tālāk, lai nodrošinātu mūsu klientiem vislabākos datus un analīzi, pieņemot apzinātus lēmumus par viņu iepakojumu. Piemēram, vai jūs zināt?

  • Cik daudz spēka jums ir nepieciešams, lai atvērtu kasti?
  • Cik daudz bojājumu tiek radīti, izmantojot stiepjamos iesaiņojumu?
  • Kā, lai novērš produkta bojājumus, ja transportlīdzeklis brauktu pa apkārtceļiem?

Mūsu pieeja jauninājumiem parāda, kā mēs palīdzam mūsu klientiem vairāk ietaupīt, pārdot vairāk, darboties labāk un optimizēt to iepakojuma risinājumus.