Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Inovācijas

Mūsu inovāciju process sākas ar Jūsu tirgus vajadzību izpratni.

Produktu izstrādes procesu uzlabošana un Jūsu piegādes efektivitātes optimizēšana. Mūsu jauninājumu process sākas ar Jūsu tirgus vajadzību izpratni .

Kā mēs ieviešam inovācijas

Inovācijas ir mūsu gēnos un izaicinājums ir stabilitātes  būtiskākā  stratēģijas daļa. Mūsu pieeja jauninājumiem ir pilnīgi virzīta uz tirgus apstākļiem un vērsta uz Jūsu problēmu atrisināšanu

Vairāk par to, kā mēs inovējam

Vadošā attīstība

Caur mūsu novatoriskiem produktiem, izsmalcinātiem materiāliem un tehnoloģijām, kā arī atbalsta pakalpojumu klāsta, mēs joprojām esam viens no līderiem papīra bāzes iepakojuma laukā.

Lasīt vairāk par mūsu vadošo attīstību

Inovācijas centri

Mēs nofrošinām state-of-the-art telpas papīra un iepakojuma testēšanai un novērtēšanai, kamēr mūsu spēcīgais inovāciju tīkls ļauj mums dalīties ar idejām, radot saskaņu.

Uzzināt vairāk par inovācijas centriem

Iepakojums un ne tikai

Kopā ar unikālām gofrētā kartona inovācijām, mūsu ekspertiem un virkni iepakojumu risinājumu balvām, mēs jau esam kas vairāk, kā tikai iepakojuma ražotājs.

Vairāk par iepakojumu un ne tikai