Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Atbalsts

Cilvēkresursi

Šī funkcija sastāv no vairākiem elementiem:

Kompensācijas un pabalsti

Pienākumos un atbildībā ietilpst: sniegt informāciju un atbalstu attiecībā uz algu pārskatīšanas procesu un izcila darba novērtējumu, kā arī atbilstību starptautiskajiem kustības protokoliem.

Veselība un drošība

Galvenajos pienākumos ietilpst uzraudzība un ziņojumi par nelaimes gadījumiem;  ir nepieciešams sagatavot virkni dokumentācijas, kas attiecas uz drošības jautājumiem. Lai veidotu veiksmīgu darba praksi, tiek pētīta un salīdzināta citu uzņēmumu pieredze, dokumentācijas sagatavošanas politika un procedūras attiecībā uz drošas ekspluatācijas standartiem un drošības standartu procedūrām, kā arī tiek uzturēta pastāvīga sadarbība ar valstu drošības pārvaldēm. Turklāt, pastāv arī atbildība par tekošo veselības un drošības noteikumu izpildi reālajā dzīvē. Vēl viens svarīgs uzdevums ir rūpnīcu apmeklējumi un revīzijas, pamatojoties uz gada plānu (Vairāk).

Vadības attīstība

Galvenie Smurfit Kappa Grupas Universitātes mērķi ir nodrošināt  visiem darbiniekiem pieejamību mācību un attīstības iespējām; nodrošināt to , lai darbiniekiem ir pastāvīgi pieejamas jaunas apmācību un attīstības programmas, tai skaitā esošo programmu pilnveidošana; sniegt praktiskus padomus un konsultācijas par apmācību un attīstību grupām, kā arī privātpersonām; nodrošināt vidi, kurā mācīšanās un attīstība tiek stimulēta, paver iespējas un ir kvalitatīva (Vairāk).

Pensijas

Saglabājot dziļu izpratni un atbildību, šajā jomā ietilpst pensiju pabalstu programmas, kā arī tā sniedz atbalstu galvenajam Cilvēkresursu birojam  un vietējai vadībai. Citos pienākumos ietilpst: sniegt finanšu darbības atbalstu un ārpakalpojumu sniedzēju kontrole.

Korporatīvā komunikācija

Atbildība par ražošanas uzņēmuma pārskatiem, piemēram, gada pārskatu, Ilgtspējīgas attīstības pārskatu, kā arī iekšējām publikācijām. Tāpat pastāv arī atbildība par uzņēmuma zīmolu un korporatīvo identitāti, Internetu un Iekštīklu (intranetu), kā arī mūsu tiešsaistes attīstību.

Informācijas sistēmas (IS)

IS stratēģijas mērķis ir darbības lietderīguma un efektīvas darbības atbalsts, saskaņā ar standarta risinājumiem. IS funkcija, izmantojot IT departamentus, ir nodrošināt vairākus pakalpojumus organizācijā. Citi galvenie pienākumi ietver  IT infrastruktūras vadība, e-mācīšanās platformas, tiešsaistes biroja komunikācijas un iekšējās uzņēmējdarbības sistēmas uzraudzība.

Vakances

Esi ieinteresēts uzsākt savu karjeru ar mums?

Parādīt visas mūsu vakances

Citas funkcijas

​​​Pārdošana un mārketings
Veidot vērtīgas attiecības ar mūsu klientiem. (Vairāk)

Ražošana
Darbs straujā vidē, sniedzot augstākās kvalitātes produktus klientiem īstajā laikā. (Vairāk)

Finanses
Spēlē stratēģisku nozīmi plānošanā un budžeta plānošanā, ilgtspējīgai nākotnei. (Vairāk)

Dizains un inovācijas
Mūsu labāko ideju īstenošana dzīvē. (Vairāk)

Piegādātāji
Nodrošina piegāžu drošību visiem pakalpojumiem, produktiem un izejvielām. (Vairāk)