Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Piegādātāji

Globālās sagādes mērķis ir izveidot iepirkumu sinerģiju, ņemot vērā apjomu, labākās pieredzes izmantošanu konkursos, cenu salīdzinošo novērtēšanu, tirgus izpēti un ciešo sadarbību starp dažādām valstīm un operācijām Eiropā un Latīņamerikā.

Lai radītu labākus apstākļus, rast inovatīvus risinājumus un uzlabotu uzņēmējdarbību, mēs veicinām partnerattiecības ar mūsu piegādātājiem.

Globālās sagādes programma nodrošina piegāžu drošību, drošību un atbilstību vides aizsardzības prasībām, visu pakalpojumu atbilstību, produktu un iepirkto izejvielu atbilstību. Galvenās kategorijas ir iepakojums, transports, enerģija, CO2 un tinte.

Lai noteiktu un piemērotu labākās metodes visā mūsu organizācijā, mēs strādājam ar vairākiem daudznozaru projektiem, piemēram, rezerves daļām un pacēlājiem.

Mūsu uzmanības centrā ir ne tikai cena, bet arī kvalitāte, pieejamība, pielāgošana un gala lietotāju apmierinātība. Turklāt, ilgtspējība mūsu piegādātājos kļūst par vienu no svarīgākajiem faktoriem to izvēles ziņā un tas, iekš kā mēs tos regulāri pārbaudām.

Strādājošajiem sagādes dienestā, parasti ir pieredze finanšu, tehniskajā un iepirkumu / piegādes jomā.

Bieži vien ir vakances absolventiem ar inženierzinātņu vai uzņēmējdarbības grādu, kurus mēs aicinām pievienoties mūsu  sagādes dienestam kā jaunākajam projektu vadītājam starptautiskajā vidē.

Vakances

Esi ieinteresēts uzsākt savu karjeru kopā ar mums?

Parādīt visa mūsu vakances

Citas funkcijas

​​​Pārdošana un mārketings
Veidot vērtīgas attiecības ar mūsu klientiem. (Vairāk)

Ražošana
Darbs straujā vidē, sniedzot augstākās kvalitātes produktus klientiem īstajā laikā. (Vairāk)

Finanses
Spēlē stratēģisku nozīmi plānošanā un budžeta plānošanā, ilgtspējīgai nākotnei. (Vairāk)

Dizains un inovācijas
Mūsu labāko ideju īstenošana dzīvē. (Vairāk)

Atbalsts
No koordinēšanas līdz  IT, tam ir liela loma globālās komandas atbalstam un attīstībai. (Vairāk)