Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Pārdošana un mārketings

Pārdošana

 

Kā pasaules līderis papīra iepakojuma ražošanā, mēs piegādājam savu produkciju daudziem pasaules vadošajiem uzņēmumiem un zīmoliem. Sadarbība ar mums pārdošanas ziņā, sniedz jums iespēju strādāt ar dažādām organizācijām, tirgiem un aizraujošu produktu klāstu.

Pārdošanas karjera prasa :

  • Izveidot vairāku līmeņu attiecības
  • Nodrošināt spēcīgu, jaunu produktu izstrādes un pakalpojumu atbalstu tīklu
  • Izstrādāt un īstenot sarunas iespējamo līgumu slēgšanai

Pārdošanas funkcija sniedz daudzas iespējas karjeras attīstībā, sākot ar iepakojumu pārdošanu vietējiem uzņēmumiem, līdz vairāku miljonu eiro stratēģiski svarīgo klientu portfelim. Pārdošanas lomu var iedalīt trijās jomās

  • Klientu pārvaldība: esošo klientu pārvaldība un attīstība
  • Jaunu biznesu attīstība: identificēšana un mērķtiecīga jaunu klientu piesaistīšana.
  • Pārdošanas vadība: pārdevēju vadīšana un apmācība vietējā, valsts un starptautiskā mērogā.

Mārketings

Darbs mārketinga jomā sevī ietver plānošanu, attīstību, īstenošanu un pārvaldību, iekšējās un ārējās mārketinga komunikācijas aktivitātēs.

Iekšējā komunikācija: Mūsu darbinieki ir mūsu lielākā vērtība, un mārketingam ir liela loma mūsu komandas informētības uzturēšanā, attiecībā uz uzņēmuma un tirgus tendencēm.

Ārējā komunikācija: Mēs tiecamies būt orientēti uz klientiem, un tādēļ mēs uzklausām viņu vajadzības, lai nodrošinātu savu produktu, inovāciju un ilgtspējību atbilstību viņu prasībām. Mēs veidojam un uzturam patstāvīgus kontaktus ar ieinteresētajām pusēm, kas ir nepieciešams lai izveidotu un saglabātu ciešas attiecības.

Pamata loma mārketingam ir pārvērst mūsu biznesa stratēģiju inovatīvā un augstas saskarsmes kultūras, izaicinājumus pieņemošā pasākumā, kas pozitīvi ietekmē klientus un rezultātus, kā arī ir pozitīvs mērījums mūsu biznesa sasniegumiem.

Vakances

Esi ieinteresēts uzsākt savu karjeru kopā ar mums?
Parādīt visas vakances

Funkcijas

Pārdošana un mārketings
Veidot vērtīgas attiecības ar mūsu klientiem. (Vairāk)

Ražošana
Darbs straujā vidē, sniedzot augstākās kvalitātes produktus klientiem īstajā laikā. (Vairāk)

Finanses
Spēlē stratēģisku nozīmi plānošanā un budžeta plānošanā, ilgtspējīgai nākotnei. (Vairāk)

Dizains un inovācijas
Mūsu labāko ideju īstenošana dzīvē. (Vairāk)

Atbalsts
No koordinēšanas līdz  IT, tam ir liela loma globālās komandas atbalstam un attīstībai. (Vairāk)

Piegādātāji
Nodrošina piegāžu drošību visiem pakalpojumiem, produktiem un izejvielām. (Vairāk)