Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Finanses

Spēcīga finanšu pārvaldība vienmēr ir bijis galvenais Smurfit Kappa atribūts un  stūrakmens.

Tas ir galvenais uzņēmuma attīstībā, sākot ar mūsu Īrijas bāzi līdz mūsu pašreizējai tirgus līdera pozīcijai papīra iepakojuma ražošanā.

Par mūsu finanšu funkcijām ir atbildīga uzņēmuma galvenā biroja komanda, kā arī katras divīzijas pārstāvis katrā rūpnīcā atsevišķi. Mūsu korporatīvo finanšu komandas pienākumiem ir plašs funkciju klāstu. Papildus tās galvenajai lomai, finanšu pārskatu sagatavošanai, to pienākumos ietilpst:

  • Finanšu pārskatu izstrāde un uzturēšana mūsu sistēmā
  • Finanšu uzraudzība un īstenošana, pamatojoties uz jaunākajiem starptautisko finanšu pārskatu standartiem (IFRS)
  • Grāmatvedības politikas un prakses noteikšana, kā arī tehnisko uzskaišu problēmu risināšana,
  • Attiecības ar mūsu ārējiem auditoriem.

Finanšu pārskatu ziņā, mūsu korporatīvā komanda ir atbildīga par virkni mēnešu un ceturkšņu informāciju, kas attiecas uz augstākā līmeņa vadības un vadītāju jautājumiem. Komandas atbildībā ir arī regulārās prognozes un ikgadējā budžeta plānošanas procesi. Attiecībā uz ārējām atskaitēm, uzņēmuma komanda ir atbildīga par finanšu informācijas un kvalitatīvas informācijas sniegšanu , kas ir ietverta mūsu ceturkšņu rezultātu un gada pārskatu atskaitēs. Korporatīvā komanda arī spēlē lomu iepirkumu procesa novērtēšanā saistībā ar plānošanu un personāla nodokļiem, kā arī divīziju vadību. Līdzīga, multifunkcionāla pieeja, tiek īstenota attiecībā uz uzņēmējdarbības pārvaldīšanu. Divīziju līmenī, finanšu funkcijām ir trīs galvenās lomas biznesa atbalstīšanā :

  • Nodrošināt precīzu un savlaicīgu atskaišu sagatavošanu par finanšu rezultātiem (un prognozēm) kopā ar dažādiem komentāriem un skaidrojumiem.
  • Saglabāt atbilstošu finanšu kontroles sistēmu un nodrošināt atbilstību mūsu pārskatu standartiem. Lai nodrošinātu mūsu sistēmas stabilitāti un sekmīgu iekšējo kontroli, no kuras ir atkarīgs mūsu ikdienas darbs, mūsu kontroles sistēmas uzraudzība tiek veikta uz pastāvīguma principa, mūsu iekšējā audita grupā.
  • Sniedz informāciju un atbalstu, uzņemas atbildību un darbojas savas kompetences robežās. Papildus finanšu rezultātu ziņojumiem , finanšu funkcijas sniedz arī nefinanšu datus, lai palīdzētu darboties un izanalizēt mūsu uzņēmējdarbību. Tas ietver ražotnes / rūpnīcas darbības datus un produktu izmaksas, ko izmanto ražošanas plānošanai.

Ražotnē finanšu kontrolieris ir galvenais finansu komandas pārstāvis ar īpašu atbildību par:

  • Atbilstošiem grāmatvedības un uzskaites ierakstiem
  • Ziņojumu sagatavošanu par rūpnīcas finanšu rezultātiem
  • Pareizas finanšu kontroles sistēmas saglabāšanu

Vakances

Esi ieinteresēts veidot savu karjeru ar mums?

Parādīt citas vakances

Funkcijas

Pārdošana un mārketings
Veidot vērtīgas attiecības ar mūsu klientiem. (Vairāk)

Ražošana
Darbs straujā vidē, sniedzot augstākās kvalitātes produktus klientiem īstajā laikā. (Vairāk)

Finanses
Spēlē stratēģisku nozīmi plānošanā un budžeta plānošanā, ilgtspējīgai nākotnei. (Vairāk)

Dizains un inovācijas
Mūsu labāko ideju īstenošana dzīvē. (Vairāk)

Atbalsts
No koordinēšanas līdz  IT, tam ir liela loma globālās komandas atbalstam un attīstībai. (Vairāk)

Piegādātāji
Nodrošina piegāžu drošību visiem pakalpojumiem, produktiem un izejvielām. (Vairāk)