Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Darbs pie mums

Atrodiet to, kas ir piemērots tiešu jums.

Uzziniet par mūsu kultūru. Uzziniet, ko tas patiesībā nozīmē, būt daļai no mūsu komandas. Tad pajautājiet sev, ko jūs varat piedāvāt?

Galvenie principi

Rūpes par mūsu klientiem

Mēs vienmēr koncentrējamies uz saviem klientiem, tāpēc mēs nepārtraukti nodrošinām inovatīvus, ilgtspējīgus un rentablus papīra iepakojuma risinājumus. Mūsu ilgstošais mērķis ir nodrošināt nozarē vadošo, klientu apkalpošanas servisu visā pasaulē.

Mēs atbalstām šo mērķi, izmantojot mūsu vietu starptautiskajā vidē, mūsu modernās projektēšanas iespējas un  plašo produktu klāstu.

Koncentrēšanās uz cilvēkiem

Mūsu darbinieks ir visas mūsu darbības centrā. Mēs zinām, ka mūsu klientu uzmanība, inovatīvā pieeja, dizaina kapacitāte un kopējā tirgus darbība ir atkarīga no mūsu globālās komandas. Atzīstot to, ko Jūs  nozīmējat mūsu nākotnes  biznesā, mēs esam apņēmušies pastāvīgi attīstās mūsu plašo, multikulturālo, starptautisko komandu.

Mūsu ilgtspējīgā pieeja: Mēs esam fundamentāli apņēmušies veidot ilgtspējīgas attiecības un uzņemties sociālo atbildību  saskarsmē ar mūsu klientiem, mūsu piegādātājiem, darbiniekiem, sabiedrību, kurā mēs esam priviliģēti veikt uzņēmējdarbību, un saskaņā ar mūsu ietekmi uz plašāku apkārtējo vidi.

Pamatvērtības

Integritāte

Mēs augstu vērtējam godīgu un tiešu pieeju. Mēs esam apņēmušies veidot mūsu biznesu pareizi, vienmēr ņemot vērā mūsu augsti vērtējamās ieinteresētās puses.

Vadība

Ikviens var būt līderis mūsu uzņēmumā, jo katram no mums ir svarīga loma. Vadītājs priekš mums ir tas, kurš cenšas gūt panākumus un būt labākais.

Komandas darbs

Mēs atbalstām kolektīvu darbu - tas nozīmē, uzdrošinām mūsu cilvēkus dalīties ar idejām un strādāt pie kopīgu biznesa mērķu sasniegšanas. Komandas spēlētāji, kuri vēlas sadarboties ar citiem godīgā un pozitīvā veidā, var dot vērā ņemamu ieguldījumu darbā, ko mēs veicam.

Inovācijas

Mēs cenšamies būt labākie. Labākais, mums nozīmē nodrošinot mūsu klientus ar inovatīviem risinājumiem. Tāpēc mēs esam apņēmušies gūt vērtīgas atziņas un mācības, lai veiktu mūsu uzņēmējdarbību vislabāk. Visbeidzot, mēs augstu vērtējam to, kā citi veic uzņēmējdarbību, un kā mēs varam paplašināt mūsu produktu dizaina robežas.

Vakances

Esi ieinteresēts kļūt par mūsu globālās komandas daļu?

Parādīt mūsu vakances

Funkcijas

Pārdošana un mārketings
Veidot vērtīgas attiecības ar mūsu klientiem. (Vairāk)

Ražošana
Darbs straujā vidē, sniedzot augstākās kvalitātes produktus klientiem īstajā laikā. (Vairāk)

Finanses
Spēlē stratēģisku nozīmi plānošanā un budžeta plānošanā, ilgtspējīgai nākotnei. (Vairāk)

Dizains un inovācijas
Mūsu labāko ideju īstenošana dzīvē. (Vairāk)

Atbalsts
No koordinēšanas līdz  IT, tam ir liela loma globālās komandas atbalstam un attīstībai. (Vairāk)

Piegādātāji
Nodrošina piegāžu drošību visiem pakalpojumiem, produktiem un izejvielām. (Vairāk)

 

Iepazīsti mūsu profesionāļusDenis 120x120.jpg

Dennis
Pārdošanas un mārketinga
direktors

Benelukss 

 
 
 
Jelte 120x120.jpg
 

Jelte
Vadītājs Smurfit Kappa Solid Board  Nīderlande