Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Mācības un attīstība

Domājiet, kā jūs varat kļūt par komandas daļu?

Mēs piedāvājam perfektu mācību vidi: inovācijas, motivāciju un atbalstu.

Mēs zinām, ka no sākuma, lai jūs varētu mācīties un attīstīties, jums būs nepieciešami instrumenti. Mēs centīsimies nodrošināt jūs ar šiem darbam nepieciešamajiem instrumentiem. Palīdzot iegūt jums pieredzi, jūs sasniegsiet savu potenciālu , gan profesionālajā, gan personiskajā jomā, ļaujot jums veikt  reālu ieguldījumu mūsu darbā.

Mēs arī zinām, ka cilvēki zināšanas vislabāk apgūst praksē ... Tādēļ, spēles bumba būs jūsu rokās, lai lielākā daļa no attīstības iespējām būtu jūsu iniciatīva. Atcerieties ... jūsu nākotne ir jūsu rokās!

Tātad, uzdodiet jautājumus, izsakiet ierosinājumus, izmēģiniet kaut ko jaunu, un novērtējiet cik tālu jūs variet iet kopā ar mums.

Kā daļu mūsu absolventa mācīšanās un attīstības programmas ir:

Apmācība darba vietā un ārpus tās

Jūs iemācīsieties daudz vērtīgu lietu,  strādājot kopā ar kvalificētiem un pieredzējušiem kolēģiem, kas dalīsies ar jums pieredzē un informācijā jūsu mērķu sasniegšanai.

Speciālistu konsultācijas

Mūsu speciālisti nodrošinās jūs ar atbalstu, padomu, atbildēs uz jūsu jautājumiem un palīdzēs iegūt jums nepieciešamo pašpārliecinātību sava darba kvalitatīvākai veikšanai un izaugsmei.

Projekta grupas

Jums būs iespēja iesaistīties aizraujošās, vērtīgās biznesa lietās un projektos, kur jūsu idejas un  ieguldījums būs nozīmīgs.

Starptautiskais absolventu tīkls

Tīkls, kas aptver dažādas valstis, ar informācijas apmaiņas, pieredzes un karjeras iespējām starp tādiem pašiem cilvēkiem kā jūs.

 

 

Vakances

Iespējas, lai uzsāktu savu karjeru!

Parādīt visas mūsu vakances

Stdenti un absolventi

Anja 100x120.jpgAnja
Absolvente, stažiere

Vācija

 

 

Srinath 120x120.jpg Srinath
 Students

Nīderlande/

Indija