Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Studenti un absolventi

Kļūsti par pilnu komplektu. Pievienojieties Smurfit Kappa.

Izpētiet mūsu piedāvātās iespējās un uzsāciet savu karjeru jau šodien.

Ja jūs esat nesen absolvējuši vai pašlaik vēl mācieties universitātē, mums ir aizraujošu iespēju klāsts, ko esam gatavi jums piedāvāt visā pasaulē.

Absolventi: Kāpēc mums pievienoties?

Jūs kļūsiet par daļu no talantīgas pasaules komandas, kurā ir vairāk nekā 45.000 cilvēku, kas darbojas 34 valstīs. (Uzzināt vairāk)

Jums būs svarīga loma mūsu uzņēmumā, tirgus darbības nodrošināšanā, inovatīvu risinājumu meklēšanā vietējiem un starptautiskajiem klientiem. Ietvertās jomas: Finanšu, Vadības, Produktu dizains un Pārdošana, kā arī Mārketings.

Lai uzlabotu savas prasmes un palielināt savu potenciālu turpmākā līdera lomā, jūs iegūsiet virkni mācību un pilnveidošanās iespējas savā izvēlētajā jomā. Šī attīstība notiks dažādās formās un veidosies, atkarībā no konkrētās valsts. Darbību klāsts ietver: apmācības darba vietā un ārpus tās, speciālistu konsultācijas un praktiskas nodarbības. (Uzzināt vairāk)

Absolventu programmu klāsts ir pieejamas starptautiskā mērogā.
Atrodiet sev tuvāko programmu Īrijā, Lielbritānijā, Beneluksā, Vācijā

Studenti: Vai vēlaties būt pārāki par pūli?

Mēs jūs aizvedīsim tālāk par klases telpu.

Esat noguris no kopēšanas,  kafijas taisīšanas un pasniegšanas?

Kad mēs strādājam ar studentiem, mēs vēlamies sniegt tiem nozīmīgu pieredzi, vai tā būtu vasaras stažēšanās, darba atbalsta vai darba pieredzes programma. Mēs to uztveram kā ideālu veidu, lai jūs varētu iegūt labāku priekšstatu par jūsu spējām un turpmākiem savas karjeras mērķiem. Tajā pašā laikā, mēs mācīsimies arī no jums – no jūsu nākotnes vīziju idejām par mūsu darba uzlabojumiem.

Vakances

Iespējas, lai uzsāktu savu karjeru!

Parādīt mūsu vakances

Mūsu studenti un absolventi

Denise 120x120.jpgDenise
Starptautiskā tirgus izpētes studente 
Singapūra    

Rónán 120x120.jpgRonans
Absolvents, stažieris 
Īrija