Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Personīgā izaugsme

Atklājiet savu patieso potenciālu. Jūsu nākotne ir kopā ar mums...

Mēs esam orientēti nodrošināt jums  apmācību un attīstības iespējas, kas ir labvēlīga vide gan jūsu personīgajai, gan profesionālajai izaugsmei.

Mūsu specializētās programmas ir izveidotas visos organizācijas līmeņos un ir paredzētas savu zināšanu un prasmju bāzes paplašināšanai, vienlaikus atbalstot mūsu biznesa mērķus. Mūsu ciešā sadarbība ar dažādām starptautiskām biznesa skolām un citām iestādēm,  nodrošina mūsu prātiem iespēju vienmēr saņemt labāko praksi un zināšanas par to, kā iegūt to, kas ir nepieciešams tieši tagad.

Lai apmierinātu mūsu dažādās vajadzības, apmācības un attīstības programmas tiek izmantotas uzņēmuma reģionālajā /vietējā līmenī.

Mūsu apmācības nodrošina galvenos mūsu biznesa mērķus, kas ietver:

  • Progresīva vadības attīstības programma

Pielāgota programma apvieno vadītājus ar dažādām funkcijām, no dažādām biznesa vienībām un kontinentiem, dodot viņiem sadarbības pamatus ar mūsu augstāko vadību. Lai veicinātu mūsu vadītāju sasniegumus vislabākajā veidā, attīstot un veicinot to talantus,  mēs sadarbojamies arī ar dažādām apmācību kompānijām, tādām kā  Smurfit Biznesa skola.

  • Galveno vadītāju programma

Galveno vadītāju kurss palīdz to dalībniekiem apgūt jaunas prasmes, pētīt dažādas perspektīvas un attīstīt savu vadības stilu, palīdzot un veicinot to izveidošanos no funkcionālā līdz galveno vadītāju amatam.

  • Vadītāju apmācība

Mācības nekad neapstājas, pat ne pašos augstākajos līmeņos. Mēs uzturam attiecības ar vairākām starptautiskajām biznesa skolām, kuras piedāvā atklātās programmas mūsu augstāko līmeņu vadītāju apmācībai. Mums ir sadarbība ar Londonas Biznesa Skolu (LBS), INSEAD un Purdues Universitāti, un tās ir tikai dažas.

Vakances

Esi ieinteresēts attīstīt savu karjeru kopā ar mums?

Parādīt visas vakances

Iepazīsti mūsu profesionāļus

Alvaro
Izpild- direktora asistents

Spānija un Portugāle 

 

Lina
Iepirkumu vadītāja
Zviedrija