Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Profesionāļi

Veiciet  soli pareizajā virzienā.

Mēs augstu vērtējam mūsu talantīgo profesionāļu komandu, jo tie ir galvenais virzītājspēks mūsu biznesā.

Mēs vienmēr meklējam aktīvus, novatoriskus cilvēkus, kuri vēlas pievienoties mūsu komandai un pielietot savas  esošās prasmes, zināšanas un pieredzi.

Mēs nodrošinām pareizo vidi, iespējas un izaicinājumus, kas jums ir nepieciešami Jūsu izaugsmei gan profesionālā, gan personīgā līmenī.

Ko tas jums nozīmēs, ja pievienosieties mums?

Vide: globāla komanda

  • Ieguvums ir darba pieredze ar patiesi daudzveidīgu atmosfēru
  • Mijiedarbība ar kolēģiem gan tuvumā, gan tālumā
  • Darbs pie sadarbības izveidošanas ar talantīgiem cilvēkiem (Uzzināt vairāk)
  • Iespēja veidot šīs organizācijas nākotni ilgtspējīgā veidā (Uzzināt vairāk)

Iespējas: Pieredze personības attīstībā

Jūsu attīstība ir mūsu programmas galvenie jautājumi - mēs piedāvājam attīstības iespējas un programmas tieši priekš jums, atkarībā no jūsu karjeras virziena un pieredzes. (Uzzināt vairāk)

Izaicinājumi: Attīstība kopā ar mums

Ja jums ir pārbaudīta pieredze un vēlme ietekmēt procesus,  jūs varat iegūt veiksmīgu pieredzi un globālās sadarbības iespējas strādājot kopā ar mums.

CEO Papīrs
Dienvideiropa 

1995 - 2002
2004 - 2005
2005 - 2008
2008 - Šodiena
Pievienojās Iekšējais revidents, lielisks pārskats par visiem uzņēmējdarbības aspektiem. Attīstījies daudz operatīvās lomās -ieņēma pirmo Galvenā vadītāja pozīciju Smurfit Limousin Limoges. Papīra un pārstrādes nozares vadītājs (CEO) Apvienotajā Karalistē. Lieliska iespēja iepazīties ar citiem uzņēmējdarbības aspektiem.

Arī lieliska personīgā pieredze, apņemoties 
dzīvot ar ģimeni ārzemēs. Es pēc tam tiku iecelts par Papīra Divīzijas Integrācijas nodaļas vadītāju. 2006.gadā es kļuvu par izpilddirektoru (CEO) par Papīra nozari Spānijā.

Paaugstināts savā pašreizējā lomā, Dienvideiropas Papīra nozares izpilddirektors (CEO). Liels izaicinājums un vairāk nekā jebkad - tas viss ir par cilvēkiem.

Vakances

Esi ieinteresēts attīstīt savu karjeru kopā ar mums?

Rādīt visas pieejamās vakances

Satiec mūsu profesionāļus

 

Miki


Finanšu kontrolieris
Zviedrija

Joanna

Tirdzniecības un mārketinga direktore
Spānija