Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Karjeras attīstība

Attīstība kopā ar mums -globālās pieredzes iespējas

 

Uzņēmumā Smurfit Kappa mēs atalgojam talantu ar iespējām:

Ja jūs varētu ...?

 

  • Pārspēt jūsu izvēlētās funkcijas
  • Vadīt citus ar savu piemēru
  • Turpināt pilnveidot savu izglītību, zināšanas un prasmes
  • Izaugt līdz jaunām darbības jomām
  • Ceļot, iepazīstot dažādas kultūras un darba vides.

Ar mums jūs varat.

Labākais veids, kā izprast savas karjeras iespējas, strādājot kopā ar mums, ir iepazīties ar dažu mūsu esošo kolēģu profesionālās izaugsmes soļiem.

 

Career paths at Smurfit Kappa

Garrets
Galvenais vadītājs 

Lielbritānija 

 
2000 - 2003
2003 - 2005
2006 - 2008
2008 - Šodiena
Absolvents- praktikants, Īrijā. Pavadīja divus gadus strādājot  iepirkumu, kvalitātes, galvenajā birojā un klientu projektos. Baudīja vienu gadu Argentīnā.
Biznesa attīstības izpilddirektors, Īrijas reģionā. Uzdevums attīstīt jaunu uzņēmējdarbību, kas tieši pakļautas Galvenajai Vadībai. Paaugstināts par ražotnes vadītāju, kas atbild par mazu lokšņu rūpnīcu. Vadītājs, kurš atbild par uzņēmējdarbības vienības peļņas un zaudējumu aprēķinu.

Iecelts par Gofrētā Kartona Divīzijas izpilddirektoru. Es vēlāk virzījos uz pašreizējo lomu
 galvenais vadītājs 
par Apvienotās Karalistes ražotnēm.

Dennis
Tirdzniecības un mārketinga direktors 

Benelukss

2000
2000 - 2003
2003 - 2011
2011 - Šodiena
Pievienojos kompānijai, kas deva man iespēju izpētīt papīra un kartona rūpniecību, koncentrējoties uz stratēģiskiem projektiem Biznesa projektu Analītiķis: vadīt vairākus iekšējos projektus, piemēram, noliktavu optimizāciju, investīciju pētījumus preskartona mašinērijas tīklos. Šis uzdevums man deva iespēju arī attīstīt savas līdera prasmes. Pārdošanas nodaļas vadītājs dažādos sektoros, iespējas turpināt attīstīt savas pārdošanas un mārketinga prasmes. Benilukss pārdošana un mārketings, tā kā mana kaislība ir strādāt par klientu apmierinātību un lojalitāti, tad darīt to valsts līmenī man ir liels izaicinājums.

Vakances

Esi ieinteresēts attīstīt savu karjeru kopā ar mums?

Parādīt visas mūsu vakances

Meet our professionals

Tomás
Ražošanas vadītājs
Īrija 
 

 

 

Ana 120x120.jpgAna
Piegādes ķēdes koordinatore 
Spānija