Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Uzticama un atbildīga pārstrāde

​Uzticams

Mūsu integrētā struktūra un „noslēgtā cikla” pieeja nodrošina piegādātājus un klientus ar uzticamu, ilgtspējīgu un garantētu tirgus noietu pārstrādātajam papīram un kartonam.

Ar stratēģiskā tīkla palīdzību izveidotais pārstrādes mehānisms, mūsu auto parks, sniedz mums iespējas savākt vaļēju vai sapakotu papīru no jebkuras vietas, lai aizvestu to uz mūsu rūpnīcu tālākai apstrādei.

Pēc tam, kad visi papīra un kartona izstrādājumi ir savākti, tie tiek atkārtoti attīrīti un atkal izveidots jauns iepakojums, parādot patiesi bezgalīgi ciklisku  pieeju.

Atbildīgs

Ilgtspējība ir neatņemama mūsu biznesa stratēģijas daļa un ir balstīta uz mūsu atbildību par cilvēkiem, produktiem un vidi.

Veselībai un drošībai, kvalitātei un vides aizsardzībai ir fundamentāla nozīme. Mēs apņemamies 

  • Samazināt veselības un drošības riskus

    Sniegt klientiem augstas kvalitātes produktus un pakalpojumus

    Samazināt mūsu darbības ietekmi uz apkārtējo vidi.

  • Stabilitāte, attīstība, motivācija un darbinieku noturēšana darbā ir būtiska šo mērķu sasniegšanai.