Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Otrreizējās pārstrādes kvalitāte

​Pārstrādātais papīrs ir pasaules patēriņa prece. Šī iemesla dēļ, ir svarīgi definēt un izprast kopējo kvalitāti.

 

Mēs atbalstām Eiropas papīra ražotāju konfederācijas (CEPI)  standartu sarakstu par pārstrādātā papīra un kartona gradāciju EN643.

EN643 sniegts apraksts par standarta gradācijām, definējot to, kādiem tiem vajadzētu būt. Pārskats par izmantojamām pārstrādātā papīra gradācijām, ir apskatāms mūsu produktu sadaļā.

Mēs ar lepnumu varam teikt, ka mūsu uzņēmējdarbībai ir zems ietekmes līmenis uz apkārtējo vidi. To var panākt, optimizējot katru dzīves cikla elementu atsevišķi. Lai to panāktu, ir svarīgi, ka izejvielas, kas tiek piegādātas mūsu ražotnēm, ir augstas kvalitātes. Labas kvalitātes materiāls palīdz mums strādāt efektīvi un līdz minimumam samazinātu enerģijas un atkritumu izmaksas.

Piegādātie materiāli  tiek pārbaudīti pēc EN643 kvalitātes standartiem par mitruma un citu elementu esamību, kas ir:

 • Metāli

  Plastmasas

  Stikls

  Audumi

  Koksne

  Akmeņi

  Medicīniskie atkritumi

  Smilšu un celtniecības materiāli

  Sintētiskie materiāli

Pārstrādāts papīrs un kartons jāpiegādā ar mitruma pakāpi ne vairāk kā dabiskajā līmenī (ne vairāk kā 10%).