Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Noslēgtā cikla otrreizējā pārstrāde

​Kā integrētais ražotājs, mēs esam unikālā pozīcijā, esot klātesoši mūsu produktiem visā to dzīves ciklā.

Viss no  papīra ražotais iepakojums ir 100% otrreiz pārstrādājams un neviena no kastēm nav jānodod izgāztuvē. Viss gofrētais kartons, presētais kartons un salokāmais kartona iepakojums var tikt savākts, atkārtoti attīrīts, pārstrādāts atkal un atkal izveidots jauns iepakojums, aptuveni 14 dienu laikā, parādot patiesi bezgalīgi ciklisku  pieeju.

Cikla dzīves posmi

 

 

Papīra izgatavošana: mūsu papīrfabrikas ražo papīru, celulozes šķiedras un otrreiz pārstrādātas šķiedras. Šīs šķiedras ir iegūtas no mūsu pašu reģenerācijas un mežsaimniecības, kā arī ir iepirktas no trešajām personām.

Iepakojuma izgatavošana: mūsu gofrētā un presētā kartona iepakojumu rūpnīcas savu produkciju ražo no mūsu pašu papīra. Šis papīrs tiek pārvērsts iepakojumā un  drošā veidā piegādāts klientiem. 

Otrreizējā pārstrāde: pārstrādes process sākas, kad izlietotais iepakojums tiek savākts (galvenokārt no mazumtirgotājiem), sašķirots un tad nogādāts uz mūsu rūpnīcu, lai atkal kļūtu par papīru.

Tas ir veids kā mēs noslēdzam ciklu.

Katrā dzīves cikla posmā mums ir pieredze, zināšanas un vēlme nodrošināt ilgtspējīgus produktus ilgtspējīgā veidā.