Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Otrreizējā pārstrāde

  Pasaules līmeņa papīra un kartona pārstrādātājs ar virkni pārstrādes un savākšanas iespējām.

Ik gadu, caur 10 valstīm, mūsu pārstrādes procesā tiek pārstrādātas 5.3 miljonu tonnu papīra . Mūsu integrētā struktūra un “noslēgtā cikla” pieeja nodrošina Jūsu papīra un kartona atbildīgu otrreizēju pārstrādi, efektīvā un drošā veidā.

Mūsu otrreizējā pārstrāde

Mēs iepērkam un ievācam papīru un kartonu no valsts organizācijām un privātā sektora un, lai apmierinātu tieši Jūsu prasības, mēs attīstām mūsu pārstrādes risinājumus.

Vairāk par mūsu otrreizējo pārstrādi

Kvalitātes standarti

Mēs skaidri nosakām kvalitātes standartus, un atbalstām Eiropas papīra rūpniecības  konfederācijas (CEPI) standartu pakāpes,  attiecībā uz pārstrādāto papīru un kartonu.

Lasīt vairak par mūsu kvalitātes standartiem

Noslēgtā cikla otrreizējā pārstrāde

Viss papīrs un kartons var tikt savākts, atkārtoti attīrīts, pārstrādāts un atkal kļūt par iepakojuma materiālu apmēram 14 dienu laikā, izveidojot patiesu noslēgtā cikla otrreizējās pārstrādes pieeju.

Izzināt vairāk par noslēgtā cikla otrreizējo pārstrādi

Uzticama un atbildīga otrreizējā pārstrāde.

Kā integrēta papīra iepakojuma ražotājs, mēs piedāvājam gan piegādātājiem, gan klientiem uzticamu, stabilu un garantētu tirgu otrreizējās pārstrādes papīram un kartonam.

Izpēti vairāk par uzticamu un atbildīgu otrreizējo pārstrādi