Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Papīrs

Taras kartons

Papīra slānis un gofrējuma kvalitāte tiek izstrādāta un ražota, galvenokārt, gofrētā kartona produktiem.

Uzzināt vairāk par taras kartonu

Maisu celulozes papīrs

Papīrs ir ražots no 100% neapstrādātām šķiedrām maisu un somu izveidošanai. Galvenokārt,  izmanto rūpniecības produktos, kurus ir nepieciešams ātri sapildīt.

Lasīt vairāk par maisu celulozes papīru

Salokāmais un kastu kartons

Kartons tiek ražots no 100% pārstrādājamām šķiedrām, tas tiek izmantots  locītā kartona iepakojuma ražošanai.

Salokāmā un kastu kartona produkti

Presētais kartons

Kartons tiek ražots no 100% pārstrādājamām šķiedrām, kas tiek izmantotas smagā presētā kartona iepakojumu ražošanā un grafisko aplikāciju veidošanā. 

Parādīt mūsu presētā kartona produktus

MG celulozes papīrs

Mehāniski glazēts celulozes papīrs ir stingrs, gluds un spīdīgs. Pieejams gludā vai rievotā formātā un ir paredzēts dažādiem mērķiem.

Uzzināt vairāk par MG celulozes papīru

Serdes kartons

Daudzslāņu kartons, kas tiek ražots no 100% pārstrādājama papīra. Tiek izmantotas dažādos iepakojumos, kur druka nav produkta būtiskākā sastāvdaļa.

Izpēti mūsu serdes kartons produktus

Mīkstā masa

Balināts cietkoksnes celulozes mīkstums ir izgatavots no 100% FSC sertificētām šķiedrām un ir ideāla izejviela plāna papīra konversijai.

Šeit atradīsi sīkāku info par mīksto masu

Celulozes papīrs

Papīrs ar augstu izturību tiek ražots no 100% neapstrādātām šķiedrām, tas tiek izmantots iesaiņošanai un tirdzniecības somu ražošanai.

Uzzināt vairāk par celulozes papīru

Poligrāfijas un rakstāmpapīrs

Bez aplikuma koksnes papīrs tiek ražots drukāšanas un rakstīšanas vajadzībām. izgatavots sārmu tehnoloģijā un ir pilnīgi bez hlora balinātās celulozes.

Parādīt mūsu poligrāfijas un rākstāmpapīrus