Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Kvalitāte un produktu attīstība

Kompetence, pieredze un dedzīgums veiksmīgu iepakojuma risinājumos

Kvalitāte un produktu attīstība ir mūsu ikdienas darba kārtības prioritāte. Mēs cieši sadarbojamies ar Jums, lai rastu visefektīvākos un visproduktīvākos risinājumus, lai apmierinātu jūsu kartona un tā  iepakojuma vajadzību īstenošanu.

 

Mēs iedalām visas mūsu pūles sekojošās 6 galvenajās jomās:

 • Produktu attīstība

  Tehniskā klientu apkalpošana (TCS)

  Kvalitāte

  Produktu drošība

  FSC / PEFC sertifikācijas

  specifikāciju standartizācija

Mūsu 3 laboratorijas ir stingrs pamats veiksmīgai produktu attīstībai.

Piteå, Zviedrija

Šī laboratorija ir fokusēta uz produktu jauninājumiem un jaunu papīra veidu attīstību.

Roermond, Nīderlande

Šī laboratorija koncentrējas uz tehniskajiem klientu apkalpošanas jautājumiem un jaunu produktu ieviešanu tirgū.

Facture, Francija

Šī laboratorija ir sertificēta produktu drošības testēšanai un ir vērsta uz pārtikas prasībām atbilstošu produktu attīstību.

FSC un PEFC

Mēs atzīstam un izmantojam 2 lielākās starptautiskās meža sertifikācijas shēmas, Mežu apsaimniekošanas konsīliju (FSC) un Meža sertifikācijas apstiprināšanas programmu (PEFC). Lasīt vairāk