Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Taras kartons

  Globālā ražotņu sistēma piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu papīra iepakojumu nozarē

Mūsu ražotņu sistēmas ir gan Eiropā, gan Latīņamerikā, tās ļauj mums nepārtraukti atbilst jūsu mainīgajām vajadzībām, piedāvājot visplašāko augstas kvalitātes papīra klāstu, kas tiek atbalstīts ar mūsu nepārspējamā servisa palīdzību.

Papīra kategorijas

Mēs piedāvājam brūno un balto celulozes papīru un celulozes makulatūras papīru, kā arī pārstrādātā papīra un daļēji ķīmiskās apstrādes gofrējumu.

Uzzināt vairāk par papīra kategorijām

Kvalitāte un produktu attīstība

Trīs laboratorijas un nozares vadošie speciālisti, tā ir mūsu kvalitāte un produktu attīstība, kas ir kļuvusi par daļa no mūsu ikdienas kultūras.

Lasīt vairāk par kcalitātes un produktu attīstību

Papīra ražotnes un procesi

Mēs regulāri uzraugām, kontrolējam un uzlabojam mūsu izejvielas, procesus, iekārtu un izmaksu bāzi, lai apmierinātu mūsu klientu vajadzības.

Uzzināt vairāk par papīra ražotnēm un procesiem

Pārdošanas un piegādes ķēdes

Mūsu mērķis ir "dzīvot mūsu klientu pasaulē ", lai labāk izprastu to papīra un iepakojuma vajadzības, saglabājot augstāko servisa līmeni un nodrošināt izcilu rezultātu.

Izzināt vairāk mūsu pārdošanas un piegādes ķēdes