Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Papīra ražotnes un procesi

​Modernas, ļoti efektīvas un atbildīgas papīrfabrikas

Mēs regulāri uzraugām, kontrolējam un uzlabojam mūsu izejvielu, procesu, iekārtu un izmaksu bāzi. Šī nepārtrauktā pieeja palīdz mums būt par tirgus līderi un būt atbilstošiem jūsu vajadzībām.

Mūsu saistības attiecībā uz vidi, sabiedrību, kurā mēs darbojamies un mūsu darbinieku labklājību, ir ļoti svarīgas. Mēs to sasniedzam, izmantojot ilgtspējīgu resursu izmantošanu, darbojoties atbildīgi un koncentrējoties uz veselību un drošību. Lasiet vairāk par to, ko nozīmē ilgspējīgums

Eiropa

Mums ir ērta atrašanās visā Eiropā, kur mums darbojas 3 celulozes papīra rūpnīcas, kas ražo aptuveni 1,5 miljoni tonnu brūnā un baltā celulozes papīra. 14 otrreizējās pārstrādes rūpnīcās mēs ražojam aptuveni 3 miljonus tonnu brūnā un  baltā celulozes makulatūras papīra, un gofrējumu gadā. Tas padara mūs par Eiropas vadošo iepakojuma ražotāju .
Lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu rūpnīcām, skatīt mūsu atrašanās vietu meklētāju.

Latīņamerika

Mēs darbojamies visā Latīņamerikā, kur mums darbojas 2 celulozes papīra rūpnīcas, kas ražo aptuveni 100,000 tonnas gofrētā celulozes papīra un 50,000 tonnas daļēji ķīmiski apstrādāto gofrēto kartonu. Mēs arī darbinām 8 otrreizējās pārstrādes rūpnīcas, ražojot aptuveni 530,000 tonnu balto un brūno celulozes makulatūras papīru un gofrējumus. Tas padara mūs par trešo lielāko iepakojuma ražotāju Latīņamerikā.

Lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu rūpnīcām, skatīt mūsu atrašanās vietu meklētāju

Papīrs faktos un skaitļos

​Eiropa

 • 3 celulozes kartona papīra ražotnes

  14 otrreizējās pārstrādes papīra ražotnes

  1.5 miljonu tonnu celulozes papīra

  3 miljonu tonnu celulozes makulatūras papīra un gofrējuma

 

Latīņamerika

 • 2 celulozes kartona papīra ražotnes

  8 otrreizējās pārstrādes papīra ražotnes

  100,000 miljonu tonnu celulozes papīra

  50,000 tonnas daļēji ķīmiski apstrādāts gofrētais kartons

  530,000 miljonu tonnu celulozes makulatūras papīra un gofrējuma

   

Saistītās saites

 

Papīra produkti

Kvalitāte un produktu attīstība

Pārdošanas un piegādes ķēde