Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Ko mēs darām

Iepakojums

Mēs radām, izgatavojam un piegādājam dažādus papīra iepakojumu izstrādājumus, sekmējam un aizsargājam mūsu klientu produktus. Katru gadu mēs visā pasaulē saražojam vairāk nekā 9.2 miljardus m2 gofrētā iepakojuma, un mums  ir vadošā piegādātāja pozīcija presētā kartona, locīto kartonu un cauruļu tirgū.

Lasīt vairāk par iepakojumu

Otreizējā izejvielu pārstrāde

Mēs piedāvājam otrreizējās izejvielu pārstrādes risinājumus, tas nodrošina mūsu klientiem atbildīgus, efektīvus un drošus otrreizējās pārstrādes kartona un papīra risinājumus. Visā pasaulē mēs pārstrādājam aptuveni 5.3 miljonus tonnas makulatūras gadā.

Izpētīt dziļāk pārstrādes specifiku

Papīrs

Mēs izgatavojam dažāda veida papīra produktus,  galvenokārt, izmantojamus kā  iepakojumu, poligrāfijai un rakstīšanas vajadzībām. Mūsu kopējā pasaules papīra un kartona ražošanas kapacitāte ir aptuveni 6,2 miljoni tonnu gadā.

Izzināt vairāk par papīru

Mežsaimniecība

Visā pasaulē mums pieder vairāk nekā 100,000 hektāru meža. Mūsu meža īpašumu apsaimniekošanas politika balstās uz ilgtspējīgas attīstības principiem, veicinot ekonomisko izaugsmi, dabas resursu atbildīgu izmantošanu un veicinot sociālo taisnīgumu.

Uzzināt vairāk par mežsaimniecību