Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Ilgtspējīgas attīstības iepakojums

Iepakojuma zaļais izskats  - ilgtspējīga attīstība iekļauts kā standarts

Mēs atbalstam ilgtspējīgu pasauli, izstrādājot un sniedzot rentablus iepakojuma risinājumus mūsu klientiem, novēršot iepakojuma produktu atkritumus , optimizējot materiālu izmantošanu un samazinot transporta lietošanu ar atbilstošu iepakojuma dizaina veidošanu. Mūsu produkti veicina ilgtspējīgu pasauli, pateicoties to pārstrādes un atjaunošanas īpašībām.

100% dabīgs

Viss no  papīra ražotais iepakojums ir izgatavots no dabīgām un atjaunojamām izejvielām -koksnes. Mūsu izmantojamās koksnes šķiedras, galvenokārt ir piegādātas no meža starpcirtes un kokzāģētavas kokmateriālu atkritumiem. (Lasīt vairāk...)

100% pārstrādājams

Viss no  papīra ražotais iepakojums ir 100% otrreiz pārstrādājams un neviena no kastēm nav jānodod izgāztuvē. Viss gofrētais kartons, presētais kartons un salokāmais kartona iepakojums var tikt savākts, atkārtoti attīrīts, pārstrādāts atkal un pēc tam izveidots jauns iepakojums, šis process notiek aptuveni 14 dienu laikā, parādot patiesi bezgalīgi ciklisku  pieeju. (Lasīt vairāk...)

Uzraudzības sistēma

Mēs esam uzsākuši tālejošu programma, uzraudzības sistēmas (Chain of Custody - CoC) sertificēšanu visai mūsu papīra un kartona ražošanas sistēmai. Vienalga, kur mūsu iepakojums ir nopirkts, mūsu mērķis ir izmantot tikai tādas izejvielas, kuras ir iegūtas no labi apsaimniekotiem mežiem, no kontrolētiem avotiem, reģenerējamiem materiāliem vai to maisījumiem. (Lasīt vairāk...)

Ilgtspējīgs iepakojuma dizains

Iepakojuma dizainam arī ir liela nozīme, samazinot jebkāda veida ietekmi uz vidi. Mūsu mērķis ir mazināt iepakojuma daudzumu izmantošanu, optimizējot darbību visā piegādes laikā ar precīzi aprēķinātu labāko paletes veidošanas metodi, lai palielinātu maksimālo iekraušanas kapacitāti. Tas ļauj mums un mūsu klientiem samazināt izejvielu patēriņu, noņem nevajadzīgos transportlīdzekļus no maršruta un novērst produkta bojājumus. (Lasīt vairāk...)