Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Iepakojumu ražošana

​Pasaules līderis papīra iepakojumu izstrādāšanā, ražošanā un piegādē

 

No vairāk nekā 370 ražotnēm visā Eiropā un Latīņamerikā, mēs piegādājam plašu papīra iepakojumu risinājumu klāstu. Šis tīkls ļauj mums strādāt ciešā sadarbībā ar mūsu klientiem  vietējā līmenī, tai pašā laikā, sniedzot zināšanas un gūstot pieredzi arī pasaules mērogā.
Vairāk nekā 95% no mūsu produktiem tiek izgatavoti ekskluzīvi tieši mūsu klientiem un atbilst to konkrētajām prasībām, mums ir nepieciešamā pieredze, kas ļauj  piedāvāt papīra iepakojumu risinājumus visos iespējamos izmēros, formās un apdarēs.

Gofrētā kartona iepakojums

Mūsu primārais tirgus ir gofrētā kartona iepakojums, to mēs ražojam apmēram 9.2 miljardu m2 iepakojuma katru gadu, 87% no tiem Eiropā, un 13% Latīņamerikā.

Presētā un locītā kartona iepakojums

Mēs izgatavojam vairāk nekā 300,000 tonnas presētā un salokāmā kartona iepakojumu katru gadu. Eiropā, tas padara mūs par tirgus līderi presētā kartona iepakojumu ražošanā un par  trešo lielāko salokāmā kartona iepakojuma ražotāju.

Maisi

Mēs esam trešais lielākais maisu ražotājs Latīņamerikā, kas ražo vairāk nekā 300 miljonus maisu gadā.

Caurules

Mums ir spēcīgas pozīcijas kompozītu kartona cauruļu ražotāju tirgū Eiropā, mēs ražojam vairāk nekā 25 miljoni cauruļu katru gadu.

“Maiss kastē” (Bag-in-Box) iepakojums

Mēs ļoti aktīvi strādājam “Maiss kastē” (BIB) iepakojuma tirgū, ražojot vairāk nekā 120 miljoni iepakojumu visā Eiropā un Latīņamerikā. Mēs esam arī pasaules līderis „Maiss kastē” (BIB) krānu piegādē.

Vai tu zināji ka...

  • Katru gadu mēs izgatavojam vairāk nekā 26 bilj. iepakojumus pasaulē
  • Tas līdzinās 73 miljoniem iepakojumu katru dienu