Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Iepakojumu inovācijas

Vadošā tirgus zinātniskās pētniecības, attīstības un inovāciju resursi

Mums ir zināšanas, pieredze, resursi un iespējas, lai izveidotu un pārbaudītu virkni sarežģītu iepakojuma dizainu.

Mūsu pieeja

Inovācijas ir kā asinsrites sistēma mūsu uzņēmumā, un ir atkarīga no jaunu ideju ģenerēšanas, kas nāk caur centību un mūsu cilvēku kreativitāti. Mums ir vairāk nekā 700 dizaineri, simtiem tehnisko darbinieku, inženieru un projektu vadītāji 34 valstīs, tie ir cilvēki, kas ir kompetenti, pieredzes bagāti un kaislīgi savā darbā, izveidot patiesi iedvesmojošus iepakojuma risinājumus. Lasīt vairāk…

Pilns inovāciju instrumentu klāsts iepakojumu risinājumu optimizēšanai

Inovācijām ir jābalstās uz faktiem, nevis intuīciju, pamatojoties uz to, mēs izmantojam veselu virkni unikālu instrumentu, lai nodrošina mums nepieciešamo atbalstu šajā darbā.

  • No papīra līdz kastei: nosaka vispiemērotāko papīra sastāvu , lai atbilstu jūsu iepakojuma vajadzībām
  • Iepakojuma Eksperts: nosaka precīzu jūsu iepakojumam nepieciešamo stiprības pakāpi
  • InnoBook: iepakojuma dizainu globālā datubāze, ko var pielāgot, lai apmierinātu tieši Jūsu  prasības.

Mākslai līdzīgas iekārtas, lai palīdzētu Jums pārdot vairāk

Mūsu attīstības centrā Nīderlandē, mums ir iespēja imitēt mazumtirdzniecības un piegādes apstākļus, lai nodrošinātu Jūsu iepakojuma efektivitāti visos līmeņos.

  • Papīra efektivitāte: Mehāniskās un fizikālās īpašības, kas ietekmē papīra īpašības iepakojumā un ražošanā
  • Kartona efektivitāte: tipiski kartona raksturlielumi, tostarp 3 punktu lieces (TPB), Malu bojājumi (ECT) un plaknes bojājumi (FCT)
  • Vienas, atsevišķas vienības efektivitāte: standarta nozares pārbaužu klāsts, piemēram, kastes saspiešanas un nomešana pārbaudes, un mūsu unikālie testi, piemēram, rokturu izturība, paplātes griešana un paplātes liekšana
  • Maisu efektivitāte: novērtējumi dažādos apstākļos, tādos kā, pilnas paletes izmantošana, uzglabāšana, noliktavas pārkraušana un pārvadāšanas apstākļu simulācija
  • Mazumtirdzniecības efektivitāte: imitē mazumtirdzniecības vidi, dizainparaugs var tikt novietots uz plaukta, lai analizētu parauga izskata efektivitāti attiecībā uz konkurentiem, pirms tā nonākšanas tirgū.