Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Mežsaimniecība

Viss papīra iepakojums ir izgatavots no koka šķiedrām, kas ir dabisks un atjaunojams izejmateriāls. 

75% no Smurfit Kappa  izmantojamām šķiedrām ir  otrreiz pārstrādātas šķidras un tikai 25% tiek izmantotas tieši no svaiga koka.  

Mums ir ļoti stingri standarti, kas garantē, ka visas koka piegādes mūsu neapstrādāto celulozes rūpnīcām atbilst augstākajiem ētikas standartiem. Vai nu izejmateriāli nāk tieši no stādījumiem (piemēram, Latīņamerikā) vai arī tie tiek piegādāti ar mūsu uzticamo un sertificēto piegādātāju palīdzību(Eiropa), mēs esam izstrādājuši konsekventu pieeju mūsu koksnes piegādēm. Uzraudzības sistēmas sertifikācija (FSC vai PEFC) attiecas uz lielāko daļu mūsu rūpnīcu un mežistrādes, kā arī 100% atbilst mūsu skaidri izvirzītajiem mērķiem.

 

Visa izmantojamā koksne nāk no kultivētiem mežiem (nevis primārajiem mežiem). Papīra ražošanā, mēs galvenokārt izmantojam koksni, kas ir nederīga citiem rūpnieciskiem lietojumiem, un tādēļ darbojas papildus citiem atbildīgas koksnes izmantošanas veidiem. Mūsu koksnei, galvenokārt, ir trīs avoti

  • Meža starpcirtes - nenobrieduši koki tiek iegūti no audzēm, lai nodrošinātu to turpmāko veselīgo augšanu.

    Izaugušu koku galotnes un zari (apaļkoks tiek nogādāts uz zāģētavām)

    Zāģētavu atkritumi (plātnes, skaidas un putekļi) - no celtniecības un kokmateriāliem.

Lai maksimāli efektīvi izmantotu koku, mēs izmantojam "neizmantoto" materiālu, piemēram, mizas, mežu paliekas vai celmus, tādā veidā radot biogēno siltumu un elektrības augstas efektivitātes biomasas katlu. Tas palīdz apmierināt enerģijas vajadzības mūsu celulozes  rūpnīcās, vienlaikus ierobežojot fosilās CO2 emisijas. Lasiet vairāk par biodegvielu.

Mūsu ilgtspējīgā izejmateriālu ieguves politika apraksta mūsu attieksmi attiecībā uz visām koksnes produktu piegādēm, neatkarīgi no tā, vai šīs piegādes tika veiktas no mūsu pašu meža vai iegādātas no trešās puses piegādātājiem. Šī vispārīgā politika tiek izmantota katrā no valstīm, kurās mēs

Kolumbija

 

Mūsu lielākās  meža plantācijas atrodas Kolumbijā, kur mums ir 69.500 hektāru meža, no kuriem 64% ir komerciālās audzes, 31% ir aizsargājamais dabas mežs un 5% ir infrastruktūrām.

Mēs esam centušies  ģenētiski uzlabot sugu ar ko strādājam (priedes un eikaliptus), to fitosanitāro aizsardzību, un labāko stādu audzētavu un mežkopības prakse ļauj sasniegt lielāku produktivitāti uz minimālās zemes platības. Ģenētiski modificēti organismi (ĢMO) netiek izmantoti. Kopš 2003.gada, mūsu Kolumbijas mežs tiek ekspluatēts saskaņā ar vadības sistēmu, kas ir sertificēta saskaņā ar Mežu apsaimniekošanas konsīlija (FSC) noteikumiem.

Venecuēla

Mums pieder 35.000 hektāru meža, no kuriem 60% ir komerciālie stādījumi un 40% ir dabas rezervāti. No komerciālajiem stādījumiem galvenokārt tiek ievākts eikalipts, priedes un gmelins. Daļa tiek izmantota arī pētniecībai un attīstībai, piemēram, mežkopībā, stādījumu apsaimniekošanā, meža aizsardzībā un izpētē.

Meža stādījumi Venecuēlā vēl nav sertificēti, bet situācija ir krietni pavirzījusies uz labo pusi un,  kad vietējie apstākļi to ļaus, mēs meklēsim iespējas veikt sertificēšanu.

Spānija

Mēs darbojamies saskaņā ar ilgtspējīgu meža apsaimniekošanas sistēmu, kas ir sertificēta saskaņā ar Meža sertifikācijas (PEFC) apstiprināšanas programma. “Central Forestal” ir mežsaimniecības uzņēmums, kas rūpējas par attiecībām starp meža īpašniekiem un mūsu rūpnīcām Spānijā jau no 1968. gada, tās atbildībā ir arī piegādes mūsu rūpnīcām , kā arī, lai kokzāģētavas  reģionā saņemtu kvalitatīvus izejmateriālus un spētu apgādāt mūsu rūpnīcas, pilnībā atbilstot Smurfit Kappa grupas principiem. Viņu darbība ir sertificēta saskaņā ar PEFC un FSC sistēmām. 

Francija

 

Aquitaine mežs, ar piejūras priežu stādījumiem, ir aptver 0.9 miljoni hektāru liels. Šīs audzes pieder privātiem īpašniekiem. To pārvaldība notiek ilgtspējīgā veidā, un ir sertificēta PEFC un FSC koksnes kontrolē. 
Smurfit Kappa Comptoir du Pin ir mežsaimniecības uzņēmums, kas strādā sadarbībā ar privātiem īpašniekiem un meža pētniecības institūtiem jau vairāk nekā 60 gadus, tas tiek darīts, lai uzlabotu mežu ģenētisko konkurētspējas, fitosanitārās aizsardzības un novākšanas metodes.
Kopš 2010, Smurfit Kappa Comptoir du Pin ir izstrādājusi plānu siltuma un elektrības ražošanā no koku celmiem.

FSC un PEFC

​Mēs atzīstam un izmantojam 2 svarīgākās starptautiski atzītās meža sertifikācijas shēmas, Meža uzraudzības konsilijs(FSC) un Meža sertifikācijas apstiprināšanas programmu (PEFC). Lasīt vairāk