Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Vīzija, misija un vērtības

​Vīzija

Mūsu vīzija ir atzīta kā veiksmīgākā papīra iepakojumu uzņēmumu vidū,  savā izvēlētā tirgus sektorā.

Lai to panāktu, mēs:

 • Strādājam saskaņā ar valsts un sabiedrības likumiem, kurā mēs esam priviliģēti  darboties

  Nodrošinām drošu darba vidi, identitātes izjūtu un atalgojam ar karjeras iespējām mūsu darbiniekus

  Izveidojam augstākā līmeņa gandarījumu klientiem

  Optimizējam peļņu akcionāriem.

   

Misija

Smurfit Kappa cenšas būt uz klientu un tirgu orientēts uzņēmums ar apmierinātu  klientu. Mēs cenšamies piedāvāt personības attīstības iespējas darbiniekiem un strādāt ar cieņu pret vietējo sabiedrību un apkārtējo vidi, ko mēs uzskatām par vērā ņemamu vērtību  akcionāriem.

Vērtības

 • Uzņēmējdarbība: mēs sargājam uzņēmējdarbības garu un decentralizētas vadības stilu ar personāla funkcijām, pieņemot izaicinājumus un atbalstot ātru darbību, inovācijas un  savādāku domāšanu
 • Cilvēki: mūsu mērķis ir pieņemt darbā, attīstīt, motivēt,  pasargāt un saglabāt mūsu darbiniekus
 • Vide: mūsu mērķis ir aizsargāt apkārtējo vidi un nepārtraukti uzlabot mūsu sniegumu gaisa  emisijas jomā, kā arī samazināt izplūdu daudzumu ūdenī un augsnē
 • Klienti: mēs redzam sevi kā pakalpojumu bizness ar iepakojuma produktiem
 • Akcionāru guvums: mūsu mērķis ir sniegt vislabāko akcionāru peļņu, salīdzinājumā ar mūsu grupas konkurentiem.
 • Ieinteresēto pušu apņemšanās: mēs esam apņēmušies izpildīt mūsu saistības un pielietosim nepieciešamos resursus, lai veicinātu minēto mērķu sasniegšanu.