Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Ilgalaikiai įsipareigojimai

​Esame pasirengę nuolat gerinti tvarumo efektyvumą ir prisiėmėme keturis ilgalaikius įsipareigojimus.

 
Plaušai ir popierius

Iki 2015 metų:

  • Visi mūsų pagaminti arba įsigyti plaušai bus tvarios kilmės.
  • Daugiau kaip 90% pagaminamo popieriaus ir kartono bus sertifikuojama pagal saugos grandinę (Chain of Custody).
  • Daugiau kaip 90% mūsų perdirbimo operacijų bus vykdoma pagal saugos grandinės (Chain of Custody) sertifikatą.

CO2

2020 metais, palyginti su 2005-aisiais, 20% sumažinti santykines CO2 emisijas, kurias lemia mūsų pasaulinėje popieriaus ir kartono fabrikų sistemoje naudojamas iškastinis kuras.

Vanduo

Iki 2020 metų, palyginti su 2010-aisiais, 10% sumažinti į nutekamuosius vandenis išleidžiamų organinių medžiagų (COD) kiekį. Sumažinimas atitinka organines išskyras ir matuojamas pagal COD kiekį, reikalingą tonai popieriaus pagaminti.

Verslo etikos kodeksas

Visiems savo darbuotojams nuolat pabrėžiame verslo etikos kodekso svarbą ir integruojame šiuos principus į kasdienines verslo operacijas.

 

Naujausia tvarios plėtros ataskaita

Žiūrėkite kitus leidinius