Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Plėtros ir vystymo centras

​Nyderlanduose mūsų plėtros ir vystymo centre esantys moderniausi įrenginiai suteikia galimybę išbandyti ir įvertinti kiekvieną pakuotės gyvavimo ciklo dalį.

 

Siekiame savo klientams pateikti tvarų pakuotės sprendimą:

  • Iki minimumo sumažinamas tiesioginis poveikis aplinkai. Tai pasiekiame optimizuodami pakuočių dizainą ir diegdami naujoves.
  • Iki minimumo sumažinamas netiesioginis poveikis aplinkai. Tai pasiekiame optimizuodami pakuočių efektyvumą visoje tiekimo grandinėje.

 

Sukūrėme unikalių Smurfit Kappa programų rinkinį „InnoTools“. Kad galėtume kurti tvarius pakuočių sprendimus, pasitelkiame dvi „InnoTool“ programas:

„Pack Expert“: apskaičiuoja tiekimo grandinėje pakuotės patiriamą spaudimą, apkrovą ir reikiamą optimalų kartono stiprumą. Pasitelkiant šiuos unikalius duomenis sukuriama efektyvi logistika – tokiu būdu sutaupoma lėšų ir sumažinamas tiekimo grandinės poveikis aplinkai.

„Paper to Box“: parenka tinkamiausias popieriaus klasės, mišinio ir bangos kombinacijas, kad būtų sukurtas tinkamai gofruotas kartonas. Tai ne tik garantuoja rentabilias ir tikslą atitinkančias pakuotes, bet ir kiekvieno dizaino atveju pateikia šią informaciją:

  • anglies dioksido kiekio apskaičiavimą;

  • perdirbtų ir (arba) pirminių plaušų kiekį;

  • prieš vartojimą ir po vartojimo susidarančių atliekų kiekį.

Šios programos pagrįstos mokslinėmis žiniomis apie fizinį pakuočių funkcionavimą tiekimo grandinėje. Tai pavyko pasiekti kasmet išanalizuojant daugiau nei 15 milijonų pakuočių.

Tiekimo grandinės strategija

Siekdami įgyvendinti tvariausius pakuočių sprendimus glaudžiai bendradarbiaujame su klientais.

Skaitykite daugiau apie tiekimo grandinę

Inovacijos

Mūsų požiūris į inovacijas grindžiamas vien tik rinka ir sutelktas į Jūsų problemų sprendimą.

Sužinokite daugiau apie inovacijas