Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Sveikata ir saugumas

Suprantame savo pareigas darbuotojams ir visiems kitiems asmenims, su kuriais palaikome ryšius. Nuolat skatiname saugią ir sveiką darbo aplinką.

Visų lygių veikloje pirmenybė skiriama saugai. Į metinę valdymo veiklos apžvalgą įtraukiamas saugos veiklos pažangos vertinimo palyginimas su nustatytais tikslais.
Ateities tikslų gerinimas atskiruose skyriuose ir regionuose skiriasi, tad įsipareigojame vis gerinti ankstesnių metų pasiekimus nuolat atlikdami pakartotinį metinį patikrinimą.

Sveikata ir saugumas yra neatsiejama mūsų verslo dalis, todėl vykdydami veiklą visada skatiname laikytis aukščiausių standartų.

Esame parengę kiekvienam darbuotojui per kelis ryšių kanalus prieinamus dokumentus apie nenumatytus atvejus. Šiuos dokumentus pateikėme visoms darbovietėms. Naujai įdarbinti darbuotojai instruktuojami ir mokomi.

Daugumoje mūsų darboviečių yra budintis gydytojas arba slaugytojas, kurie padeda mums teikdami konsultacijas gyvenimo būdo klausimais, pvz., dėl mitybos, rūkymo, mankštos ar kitų su sveikata susijusių problemų. Jų profesiniai patarimai taip pat pasiekia šeimas ir vietines bendruomenes ir apima profesines ir neprofesines sveikatos problemas, įskaitant ŽIV (AIDS), diabetą ir stresą.

Be to, kiekvienoje darbovietėje turi būti tam tikras tinkamai parengtų, kvalifikuotų, visiškai aprūpintų reikiamomis priemonėmis pirmosios pagalbos darbuotojų skaičius.

Mūsų vidaus sveikatos ir saugumo koordinatoriai atlieka kryžminį sveikatos ir saugos procedūrų auditą, kad galėtų stebėti sveikatos ir saugos programos vykdymą.

Saugumo komitetas

Visos darbovietės įsipareigoja periodiškai rengti saugumo komitetų susirinkimus, kuriuose turi dalyvauti visų organizacijos lygių atstovai.

Metiniai saugumo apdovanojimai

Visuose atskaitinguose skyriuose ir regionuose už pasiekimus saugumo srityje teikiame metinius apdovanojimus saugiausiai gamyklai ir didžiausią pažangą padariusiai gamyklai.

Naujausi atvejų tyrimai

Skaitykite daugiau