Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Darbuotojų mokymas ir ugdymas

Mūsų mokymo ir ugdymo iniciatyvos skirtos darbuotojams informuoti ir įkvėpti numatyti profesinio ir asmeninio gyvenimo perspektyvas.

Skatiname ir remiame ugdymo ir mokymo veiklą, kurios tikslai:

  • didesnis efektyvumas,
  • didesnis atsidavimas,
  • didesnė komandos motyvacija,
  • besimokanti organizacija;

Įvairios mokymo ir plėtros iniciatyvos apima tokias programas, pvz.:

Išplėstinė vadovavimo tobulinimo programa

Padeda ugdyti mūsų vadovus, suteikdama jiems pažangai įmonėje daryti reikalingas priemones.

Anglų kalbos mokymo programa

Sudaro svarbią sąsają su vietinio lygmens kalbos kursais, kuriais siekiama gerinti darbuotojų anglų kalbos – pagrindinės įmonės verslo kalbos – žinias.

Verslo ekonomikos mokymas

Parodo, kokia įtaką finansiniam mūsų organizacijos efektyvumui gali turėti individualūs sprendimai ir veiksmai. Šie mokymai, kuriuose dalyvavo daugiau nei 2000 mūsų darbuotojų, sėkmingai įgyvendinami visame pasaulyje.

Lotynų Amerikoje darbuotojai jau daugiau nei dešimtmetį įgyvendina nuolatinio tobulėjimo valdymo (Management for Continuous Improvement) filosofiją, kad galėtų teikti vertę mūsų klientams – tai, ko reikia, kada reikia ir kiek reikia. Panašios programos ir iniciatyvos taip pat sėkmingai vykdomos visoje Europoje.

Tvari praktika

Visi mūsų verslo subjektai atlieka svarbų vaidmenį suteikiant darbuotojams įgūdžių ir žinių, padedančių darbe siekti tvarumo tikslų.

Karjera

Sužinokite daugiau apie mūsų pasaulinę komandą. Patyrinėkite galimybes ir tapkite mūsų organizacijos dalimi.

Sužinokite daugiau apie galimybes