Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Bendruomenės įtraukimas

30 šalių turime daugiau nei 330 gamyklų, kur aktyviai raginame ir skatiname bendruomenės susidomėjimą bei įsitraukimą į veiklą.

Šis mūsų socialinės atsakomybės elementas pavedamas vietinėms gamykloms, nes jų vadovai ir darbuotojai turi geriausią galimybę teigiamai prisidėti prie paramos bendruomenei.

Bendruomenės veikloje dalyvaujame daugeliu įvairių būdų. Palaikome aktyvų dialogą su visai šalia mūsų gamyklų gyvenančiomis bendruomenėmis. Aukštesnieji darbuotojai ypač greitai reaguoja į šalia mūsų esančios bendruomenės skundus ar rūpimus klausimus ir, jei būtina ir įmanoma, imasi atitinkamų taisomųjų veiksmų. Kai kuriuos atvejais, siekdami išspręsti problemas, vietiniai vadovai asmeniškai aplanko gyventojus namuose.

 

Naujausi atvejų tyrimai

Skaitykite daugiau