Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Verslo etikos kodeksas

​Verslo etikos kodekse aiškiai nurodytas mūsų požiūris į teisės normų laikymąsi, etikos standartus ir įsipareigojimus saviems darbuotojams.

Pagrindinis mūsų tikslas – užtikrinti, kad verslą vykdytume vadovaudamiesi aukščiausiais etikos standartais.
Mūsų verslo etikos kodeksas vertinamas itin gerai ir grindžiamas šiomis tarptautinėmis konvencijomis ir kodeksais:

    1. Tarptautinės darbo organizacijos (International Labour Organisation) deklaracija dėl pagrindinių darbo teisių ir principų (pagrindinės konvencijos).
    2. JT pagrindinių žmogaus teisių deklaracija.
    3. Ekonominio bendradarbiavimo ir vystymo organizacijos (Organization for Economic Co-operation and Development) tarptautinių įmonių gairės.
  1. JT visuotinis susitarimas.

Šiuo kodeksu vadovaujasi visos mūsų įmonės ir jų darbuotojai. Aiškiai nurodome, kad kiekvieno darbuotojo pareiga – asmeninis ir profesinis sąžiningumas. Be Verslo etikos kodekso, darbuotojai gali vadovautis ir Geros valios informavimo politikos pranešimų apie pažeidimus kodeksu ir pranešti apie (galimus) pažeidimus.

Taip pat, siekdami pagerinti veiklą, sukūrėme specialius politikos pareiškimus pagrindinėse tvarumo srityse. Šie politikos pareiškimai apima aplinkos, tvarios miškininkystės, tvaraus rūšiavimo, socialinio pilietiškumo, sveikatos ir saugumo klausimus.

Naujausia tvarios plėtros ataskaita

Žiūrėti daugiau leidinių

Politikos

Turime keletą etikos kodeksų ir politikos dokumentų, apimančių įvairias sritis, susijusias su gamybos ir valdymo praktika.

Skaitykite mūsų politikas