Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Socialinė aplinka

​Pasitelkiame įvairiapusę darbo jėgą ir esame įsipareigoję vadovautis sąžininga praktika, vienodai elgtis su savo darbuotojais ir išorės šalimis, įskaitant verslo partnerius ir vietines bendruomenes.

Mums itin svarbu atvirai bendrauti su savo darbuotojais ir jų atstovais.

Aptariamos šios temos:

  • Sveikata ir saugumas; 

  • Darbo sąlygos; 
  • Įdarbinimo sąlygos;
  • Verslo veikla ir perspektyvos.
  •  

Reguliariai informuojame savo darbuotojus apie bendrą organizacijos veiklą ir visus aktualius socialinius klausimus. Darbuotojų raida yra mūsų pagrindinis tikslas. Skatiname darbuotojus išnaudoti savo potencialą nuolat dalyvaujant mokymuose. Remiame keletą mokymosi ir ugdymo programų, skatiname asmeninės pažangos ir mokymosi veiklos galimybes.

Kiekvienais metais teikiami vidaus apdovanojimai, siekiant pripažinti, atsilyginti ir skatinti verslumą, naujoves ir didesnį efektyvumą. Teikiami operacijų, naujovių, saugos ir tvarumo sričių apdovanojimai. Tai žino visi darbuotojai – taip sukuriama įkvepianti atmosfera.

Verslo etikos kodeksas

Tai mūsų požiūris į atitiktį teisės normoms, etikos standartų laikymąsi ir įsipareigojimus saviems darbuotojams.

Skaitykite daugiau

Bendruomenės įtraukimas į veiklą

Aktyviai raginame ir skatiname bendruomenės aktyvumą ir įsitraukimą į veiklą.

Sužinokite daugiau apie veiklas

Sveikata ir saugumas

Rūpinamės kiekvieno, susijusio su mūsų veikla, sveikata, saugumu ir gerove. Iki minimumo mažiname mūsų verslo aplinkai daromą poveikį.

Skaitykite daugiau apie mūsų iniciatyvas

Naujausi atvejų tyrimai

Skaitykite daugiau

Darbuotojų mokymas ir ugdymas

Siekiame informuoti ir įkvėpti savo darbuotojus, numatyti profesinio ir asmeninio gyvenimo perspektyvas.

Atraskite kaip mes įkvėpiame darbuotojus