Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Valdymas

Tvari plėtra yra pagrindinis visų mūsų operacijų ir veiklos aspektų principas.

Valdyba

Valdyba prisiima visą atsakomybę užtikrinti, kad atliktume atitinkamą vaidmenį kurdami realistiškai tvarią plėtrą pakuočių popieriaus pagrindu sektoriuje. Mūsų politikos šioje srityje plėtrą ir įgyvendinimą remia aukščiausi vadovai.

Grupės organizacinis komitetas

Grupės organizacinis komitetas, susidedantis iš vykdomųjų vadovų, nustato tvarios plėtros strategiją ir tikslus, vertina mūsų įsipareigojimų vykdymo pažangą. Šį komitetą sudaro vyriausieji įmonės vadovai, įskaitant tris vykdomuosius direktorius (grupės generalinis direktorius, grupės pagrindinis operacijų direktorius ir grupės finansų direktorius), visų skyrių vadovus ir grupės pagrindinio biuro vyriausiuosius personalo vadybininkus.

Tvarumo darbo grupė

Grupės organizacinį komitetą remia Tvarumo darbo grupė, kurią sudaro pagrindiniai atstovai iš visų svarbiausių Europos ir Lotynų Amerikos gamybos skyrių ir pagrindinio biuro. Darbo grupės užduotis – stebėti, kaip siekiant tikslų vykdomi įvairūs tvarumo rodikliai, ir skatinti dėl diskusijas tvarios sąveikos su klientais, tiekėjais ir bendrąja aplinka gerinimo. Darbo grupė taip pat atsako už mūsų tvarios plėtros ataskaitos rengimą ir pateikimą.

Politikos

Turime keletą etikos kodeksų ir politikos dokumentų, apimančių įvairias sritis, susijusias su gamybos ir valdymo praktika.

Atsisiūskite mūsų politikas